Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Ndvorák - Profil | Ne 14.4.2013 11:17:35

airfish >> Asi bych tam těch pět sivenů zapoměl :-))

    Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 11:06:41

    Přemas >> CarpHouser - 14.4.2013 10:53:19 >> Vysazovat se nebude. Budou se rozdávat přímo v hospodě dle konzumace. Tři píva = jeden siven:))

      NCarpHouser - Profil | Ne 14.4.2013 10:53:19

      airfish >> Teď už je v Hronově 13,5 kubíků, to klesne a vyčistí, Metuje to zvládne :o) Akorát nevím, jestli budou vysazovat, ale asi se tam ráno potkáme ...

        Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 10:50:10

        Přemas >> CarpHouser - 14.4.2013 10:45:25 >> Včera, ale po to plaváku večer to opět vylezlo.

        Hele na úterý měním plán. Jdu zrovna na Kejdaču a vypiju jim alespoň všechno pívo. Můžeš se přidat:))

          NCarpHouser - Profil | Ne 14.4.2013 10:45:25

          airfish >> To je dnešní ráno?

            Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 9:02:12

            Je to kalné a po včerejším plaváku se to do úterý nevyčistí.

              Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:58:56

              Bude se pěkně chodit, ale nas chytání to nebude.

                Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:58:01

                Ale na druhou stranu jsou krásně vyčištěné břehy:))

                  Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:56:29

                  Dokonce i Střela je kalná.

                    Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:55:15

                    Patnáct kubíků je dost.

                      Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:53:29

                      Skoro nikde se nedá chytat.

                        Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:52:11

                        A mám pocit, že to na zahájení nebude jednoduché:(

                          Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:51:04

                          Včera jsme to s Danou prošli přes Pavlišov do Poříčí:)

                            Nairfish - Profil | Ne 14.4.2013 8:42:59

                            Lauri >> Měl jsi pravdu. Stavidla jsou vytažená.

                              NLauri - Profil | Ne 14.4.2013 7:43:11

                              Ladineeek >> jedu na oběd ke tchýni, dřív to nepůjde

                                NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 6:46:36

                                Lauri >> kterej Láďa? :-D Nemůžeš dorazit o chlup dříve? Já musím dřív domů, tak abychom se alespoň potkali, vezu ti to krabici.....ale do půl 2 tam snad budu

                                  Nfraisix - Profil | So 13.4.2013 20:54:48

                                  Lauri >> dejte jim co proto :), já ještě vůbec netuším, kam zítra pojedu, ale má bejt pěkně, takže určitě as vyrazím...

                                    NVYDROUŠ - Profil | So 13.4.2013 20:54:21

                                    Lauri >> Ahoj koukni na ten čas odeslané zprávy:-))))))))))))

                                      NLauri - Profil | So 13.4.2013 20:52:44

                                      fraisix >> zítra jedeme na louži, prý tam cejni zobou rohlíky z ruky....fakt říkal to Láďa

                                        NVYDROUŠ - Profil | So 13.4.2013 20:52:44

                                        Ahoj prdte na pstruhovku.:-)) Dnes jsem byl na přehradě na kukačku za klukama a byl jsem překvapen. Za hodinu 5 kapru venku. Docela pěkný vepřící kolem 45-50cm na to že byla tak dlouhá zima. Tak jsem jednoho odvezl dom a už je naložený na zítřejší oběd:-))