Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nfraisix - Profil | So 13.4.2013 20:50:29

Lauri >> cca deset tloušťů nevalné velikosti a po přejezdu na rybník ještě taky nějaká ta droboť...

    Nfraisix - Profil | So 13.4.2013 20:49:12

    Ladineeek >> nene, mokřil jsem, tady je celkem normální průtok :)

      NLauri - Profil | So 13.4.2013 20:43:57

      Ladineeek >> někde tam bude i gigs kterému zbylo mrtě krmení z dnešního závodu. Jen doufám že mám někde toho stradica v kufru auta, jinak bych asi neměj naviják s vlascem

        NLauri - Profil | So 13.4.2013 20:38:18

        fraisix >> a co úlovky?

          NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:34:07

          dvorák >> To je fakt, rekognoskace terénu je důležitá! Navíc z mých splávků vyrůstají ošlehaní matadoři

            Ndvorák - Profil | So 13.4.2013 20:29:15

            Ladineeek >> Však jo,tenhle revír už znáš jako málokdo,máš ho obšlapanej ze všech stran :-)))

              NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:28:16

              Lauri >> Já za to nemůžu, že nejlákavější místo je 10 cm od potopenýho stromu.

                NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:27:48

                fraisix >> To si dával francouze v prvním stupni povodňový aktivity? :-D

                  NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:27:05

                  dvorák >> Všechny jsem zachránil a naštěstí to nebylo tak komplikovaný, jako minule :-D

                    NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:25:17

                    Lauri >> Jo, to snad u sebe někde najdu :-) Krmení taky nějaký bude.

                      NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 20:24:33

                      dvorák >> Kapr-klacky nemám, jeden 3,3 m teleskop 20-70 gr na lehkou položenou a jeden medium-heavy feeder do 100 gr.

                        Nfraisix - Profil | So 13.4.2013 20:15:54

                        čau všem, před půl hoďkou jsem se vrátil z celodenní rybačky a jsem totálně mrtvej, doufám, že ta voda do příštího víkendu bude v pohodě...tady je voda kromě Vltavy celkem dobrá :)

                          NLauri - Profil | So 13.4.2013 20:09:00

                          dvorák >> ajéjej tak to budu dělat že ho neznám :)

                            Ndvorák - Profil | So 13.4.2013 20:07:42

                            Lauri >> No,o pár háčků dnes přišel.. A neustále běhal kolem vody s podběrákem a zachraňoval splávky :-))

                              NLauri - Profil | So 13.4.2013 20:04:16

                              dvorák >> bude fídrovat, aby mi mohl půjčit olůvka háčky a krmení

                                Ndvorák - Profil | So 13.4.2013 20:01:51

                                Ladineeek >> Hm,no hodně štěstí :-)
                                Máš na to klacky,nebo budeš fídrovat?

                                  NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 19:59:26

                                  dvorák >> Zejtra si jedu zlepšit chutˇ na louži :-)

                                    Ndvorák - Profil | So 13.4.2013 19:58:18

                                    Ladineeek >> Byl náádhernej. Asi se na lov této ryby budu specializovat :-))

                                      NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 19:55:36

                                      brach >> V Jaroměři před polednem taky, ale jen drobný.

                                        NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 19:55:02

                                        dvorák >> Vždycky, když odjedu, začnou brát pořádný ryby :-)