Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | So 13.4.2013 19:51:23

Ladineeek >> pěknej rohlík

    NLauri - Profil | So 13.4.2013 19:48:32

    brach >> ne ne nejspíš něco koupím jako vždy

      Nbrach - Profil | So 13.4.2013 19:04:24

      U nás padaly kroupy.

        Ndvorák - Profil | So 13.4.2013 18:01:36

        Ladineeek >> Chvilku poté co jsi odjel byla bouřka a slejvák jak sviňa. A do toho zrovna zabral ten kapř. Pak ještě tloušt asi 30. Docela vydřené ryby,řekl bych.

          NLadineeek - Profil | So 13.4.2013 17:31:54

          Návrat z Labe, hlavní tok nechytatelnej, rameno o ploticích a perlínech...........

            Nbrach - Profil | So 13.4.2013 17:04:04

            Lauri >>
            Mám ti v úterý něco dovézt?

              NLauri - Profil | So 13.4.2013 15:37:26

              Přemas >> CarpHouser - 13.4.2013 15:27:06 >> na to je čas, nástrahy stejně nosím v kapse celou sezonu a dva pruty mám v autě standartně . Jinak to je dobrá zpráva, jen aby jsi to nezakřikl. Slíbil jsem v úterý na oběd rybí hody

                NCarpHouser - Profil | So 13.4.2013 15:27:06

                Lauri >> Už to klesá, vypadalo to ale hrozivě, tohle už vypadá, že v úterý dopadne :o)) To mi říká, že bych měl začít hledat nástrahy a prut :o)

                  NCarpHouser - Profil | So 13.4.2013 15:25:49

                  airfish >> Vysazovat se bude tak v 5:56 úterý ráno :o))

                    NLauri - Profil | So 13.4.2013 11:41:30

                    airfish >> vyfoť to a podej info, nebo radši ne nechci mít zkažený víkend

                      Nairfish - Profil | So 13.4.2013 11:30:19

                      Lauri >> Teď se jedu podívat do Bělovse. Já mám pocit, že se ještě nevysazovalo:))

                        Nbrach - Profil | So 13.4.2013 11:19:24

                        airfish >>
                        Díky, ukládám..

                          NLauri - Profil | So 13.4.2013 11:15:03

                          airfish >> já slyšel , že jsou všude, aspoň se ryby z Kejdačky dostanou až k zimáku :)

                            Nairfish - Profil | So 13.4.2013 11:12:17

                            Lauri >> U benzínky je vytažené jen jedno a u dalších jezů nevím.

                              Nairfish - Profil | So 13.4.2013 11:10:56

                                NLauri - Profil | So 13.4.2013 11:02:37

                                airfish >> nejsou na Metuji zvedlá stavidla?

                                  Nbrach - Profil | So 13.4.2013 10:51:18

                                  airfish >>
                                  Pošli mi, prosím, veb, z kterého jsi čerpal..

                                    Nbrach - Profil | So 13.4.2013 10:48:26

                                    Stěnava jde dolů, snad se do úterý umoudří...

                                      Nairfish - Profil | So 13.4.2013 10:42:20

                                      Tak jediná Metuje má první povodňový:(

                                        Nbrach - Profil | So 13.4.2013 10:41:37

                                        Koukám, v Krčíně 1.stupeň, ale jde to dolů.
                                        U nás to zatím nevypadá moc dobře, ale věřím v zlepšení.