Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | So 13.4.2013 10:41:35

brach >> jj tam to je o mrňousech.

    Nbrach - Profil | So 13.4.2013 10:40:25

    airfish >>
    Tady jsem loni chytal potoční mrňouse a okounky.

      NLauri - Profil | Pá 12.4.2013 20:04:15

      airfish >> v Tunelu prázdno a v řece plno :(
      Na zahájení vyhoříme jako zápalky

        NLauri - Profil | Pá 12.4.2013 20:03:26

        airfish >> jé tak tomu říkám krásná fotka, hned bych do Tůně zašel a ještě k tomu když je tam tak prázdno

          Nairfish - Profil | Pá 12.4.2013 19:14:29

          Lauri >> Dnes jsem se šel projít okolo řeky a na zahájení to asi nebude až tak jednoduché.

            Nairfish - Profil | Pá 12.4.2013 19:11:09

            Lauri >> Včerejší průtok byl podle mě v pohodě:)

              Ndvorák - Profil | Pá 12.4.2013 18:33:50

              Ladineeek >> Jo toto by taky šlo :-))
              V Brodu je to na 230ti cm,teď to drobek skočilo..

                NLadineeek - Profil | Pá 12.4.2013 16:29:38

                dvorák >> 100%

                  Ndvorák - Profil | Pá 12.4.2013 16:12:47

                  Ladineeek >> Zítra bude v na Labi v Brodu taky první povodňovej,možná už dnes večer. Náš plán se začíná rýsovat :-)...

                    NLadineeek - Profil | Pá 12.4.2013 15:31:19

                    V Maršově chyběj 2 cm do prvního povodňovýho stupně a v Náchodě už teče skoro to, co v Jaroměři v Labi :-))

                      Nbrach - Profil | Pá 12.4.2013 14:36:04

                      U nás to zřejmě v úterý bude dobré - pokud počasníci nekecají...Nejhorší je déšt, to pak taje příliš rychle.

                      V pondělí to zkusím a řeknu vám.

                        NLauri - Profil | Pá 12.4.2013 14:25:59

                        brach >> no teď mám aktuálné info z Náchoda třičtvrtě metru nad stav a voda jako kafe. Paráda a to mám povolenku teprve asi deset minut , už toho lituju.

                          Nbrach - Profil | Pá 12.4.2013 14:05:30

                          Lauri >>
                          Na pstruhovce to s tou sněhovkou není tak hrozné - dal bych to tak na 50%, takže to ještě jde.
                          U nás začíná tát i na Janovicích, takže potoky se plní, řeka hnědne a stoupá. Snad se to uklidní.

                            NLauri - Profil | Pá 12.4.2013 10:30:49

                            Přemas >> CarpHouser - 12.4.2013 9:35:38 >> nesejčkuj s vodou, já dnes teprve koupím P povolenku. Je pravda, že když by byla sněhová voda, tak je to v řiti

                              NLadineeek - Profil | Pá 12.4.2013 9:48:53

                              brach >> Neboj, pasa jsou zavřený tak jste nepřístupný .-D Včera jsem už to nemohl zvednout, malá spala a já už skoro taky. Teďka jdu do toho lijáku stěhovat tchána, to bude očista.

                                Nfraisix - Profil | Pá 12.4.2013 9:45:36

                                brach >> uděláme invazi :))

                                  Nbrach - Profil | Pá 12.4.2013 9:38:14

                                  Ne, abyste mi lezli do Stěnavy !!!

                                    NCarpHouser - Profil | Pá 12.4.2013 9:35:38

                                    Chčije, voda stoupá, do úterka 3,5 dne, vidím to bledě ...

                                      NLadineeek - Profil | Pá 12.4.2013 9:27:40

                                      fraisix >> U nás nahoře je Metuje skoro v I. stupni :-))))

                                        NLadineeek - Profil | Pá 12.4.2013 9:26:51

                                        Přemas >> CarpHouser - 12.4.2013 6:49:18 >> Do úterka to bude v klidu, alespoň budou ryby hezky splavené a pod splavama bude houno :-)