Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nfraisix - Profil | Pá 12.4.2013 9:24:50

Přemas >> CarpHouser - 12.4.2013 6:49:18 >> to zas klesne (možná)....u vás teďka asi docela chcalo, co? :) tady jenom mírnej deštíček...

    NCarpHouser - Profil | Pá 12.4.2013 6:49:18

    Když se tak koukám na ten průtok Metuje, tak máme asi všici po prd....

      NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 16:07:50

      Lauri >> To je fakt, si woblerový záchranář :-)) Tu p*del znám, každej den tam hniju X hodin.....

        NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 14:45:30

        Ladineeek >> tak tak
        hele ale od koupele na Rožkoši jsem tě zachráníil :)
        Musím mazat, jedu do Poříče (to je taková prdel vedle Hronova, víš)

          NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 13:28:55

          Lauri >> Je mi to jasný, v nouzi poznáš kamaráda :-D

            NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 13:25:11

            Ladineeek >> jj to známe :))
            Nechám tě v tom :))

              NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 13:22:04

              Lauri >> Když by mě ve výkonu někdo napadnul a ty ses mě zastal, tak na tebe platí stejná právní ochrana jako na mě.

                NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 13:19:57

                Ladineeek >> 14dní co mi skončila podmínka nerad bych se do něčeho zapletl, další amnestie už nemusí být

                  NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 13:15:57

                  Lauri >> Proto potřebuju s sebou bodyguarda voe :-D Útok proti úřední osobě má docela slušný sazby

                    NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 12:54:26

                    Ladineeek >> hned v úterý :)

                      NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 12:49:18

                      Lauri >> I to se může stát!

                        NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 12:08:17

                        Ladineeek >> aby jsi nedostal na budku až budeš chít někoho připravit o povolenku :))

                          NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 11:00:47

                          airfish >> Kam hochu pádíš, jsem v pohotovosti.

                            NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 11:00:03

                            Ladineeek >> Určitě se máš na co těšit.

                              NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:57:45

                              Kalužmistr >> Tak ta domluva musí bejt taky na nějaký úrovni spojená se zápisem do povolenky. No nebudu teoretizovat, uvidím až to naplno vypukne, snad nebudu rozčarován.

                                Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:56:49

                                Kalužmistr >> Houby lidumil:) Ale brát povolenky za každou prkotinu, tak v dnešní době padesát procent rybářů nechytá.

                                Beru kolo a vyrážím na řeku:))

                                  NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 10:55:59

                                  Ladineeek >> Já mám zkušenos že když jen domlouváš tak se to rozkřikne a je z toho Divokej západ, ne hned sebrat a šmytec.

                                    NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:54:16

                                    Kalužmistr >> Osobně teda nejsme zastáncem radikálních řešení za každou cenu....... samozřejmě s ohledem na závažnost provinění.

                                      NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 10:52:09

                                      airfish >> Jseš lidumil, hned na tvrdo, žádné milosti.

                                        NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:47:36

                                        airfish >> Souhlas.