Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:46:18

Ladineeek >> To je přesně ono. Byť to je porušení RŘ, tak bych to neřešil odebráním povolenky, ale domluvou. Tu bych mu sebral za případné opakování stejného přestupku.

    NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:36:53

    airfish >> Nj tak rybařina zase není vědomostní soutěž, ve který nemůžeš za celej život udělat chybu. Slyšel jsem o případu, že RS sebrala papíry nějakýmu mladýmu, kterej na samém kraji muškařskýho pásma zapomněl vyměnit zlatohlavku za něco "povolenýho".

      Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:25:39

      Ladineeek >> Já se nebojím a o poctivosti nepochybuji, jen občas mě překvapí absence mozku:))

        Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:22:16

        Kalužmistr >> No jo nové koště dělá vždy problémy:))

          NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:20:01

          fraisix >> RS je přeci poctivá a dodržující všech předpisů, ty se nikdo poctivej bát nemusí :-)

            Nfraisix - Profil | Čt 11.4.2013 10:17:09

            Kalužmistr >> to je lepší ji k vodě preventivně vůbec nenosit, kdyby měla nová RS záchvat braní povolenek :)))

              Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:17:07

              Ladineeek >> Tam jsou rybníky, ale chovné a patří Novému Městu.

                NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:15:20

                airfish >> Aha, já myslel, že máte něco v okolí Vysokova/Starkoče.

                  Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:12:54

                  Ladineeek >> MO Náchod nemá nic. Ani malou, ani velkou:(

                    NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 10:12:14

                    airfish >> Tak se s těma povolenkama pomazli, víš že je nová RS a ty bejvaj dost tvrdý :-))

                      NLadineeek - Profil | Čt 11.4.2013 10:10:36

                      airfish >> Má MO Náchod i nějaké malé vody, nebo všechny ty stojáky na Náchodsku jsou chovné nebo Lesů Města Náchoda?

                        Nairfish - Profil | Čt 11.4.2013 10:07:38

                        fraisix >> Já jsem připraven:))

                          NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 9:46:25

                          Kalužmistr >> volové :))

                            NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 9:44:09

                            Lauri >> No a co jsou rybáři?

                              NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 9:43:14

                              fraisix >> na přípravy času dost

                                NLauri - Profil | Čt 11.4.2013 9:42:59

                                Kalužmistr >> proč blázni? Rybáři přece

                                  NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 9:40:58

                                  fraisix >> Jsou to blázni :-))

                                    Nfraisix - Profil | Čt 11.4.2013 9:39:11

                                    Kalužmistr >> zdar, tady nikdo není - všichni se už připravujou :)

                                      NKalužmistr - Profil | Čt 11.4.2013 9:12:42

                                      Nazdar nedočkavci.

                                        NLauri - Profil | Út 9.4.2013 12:49:43

                                        airfish >> ty jo já jsem byl v sobotu poprvé u Sklenářů a taky to nebylo špatné