Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Út 9.4.2013 12:05:24

Lauri >> Však já se budu připravovat jen psychicky. V Tunelu:))

    NLauri - Profil | Út 9.4.2013 11:02:18

    airfish >> počkej nestraš s přípravama! Já se začnu připravovat až v pondělí večer

      Nairfish - Profil | Út 9.4.2013 10:28:58

      Kalužmistr >> Právě jsem dovázal. Od teď si beru neplacené volno a budu se připravovat na příští úterý:))

        NLadineeek - Profil | Út 9.4.2013 9:28:32

        fraisix >> Poděl se s náma o nějaké fotky, ať se můžeme pokochat urbanfishingem!

          Ndvorák - Profil | Po 8.4.2013 19:59:42

          VYDROUŠ >> Pokud bude hezky,tak nač vylejzat z hospůdky? Víš jak to půjde :-)??

            NVYDROUŠ - Profil | Po 8.4.2013 19:39:03

            Ahoj hoj. Tak už se vám krátí čas zahajení P vody. Počasí bude asi pěkné né jak my loni s tátou a Laurim, že jsme museli navštívit a zahřát se v hospudce:-))

              Nfraisix - Profil | Po 8.4.2013 18:50:37

              Kalužmistr >> já už mám navázáno, jaro už je tady, tak zítra asi půjdu na urbanfishing :)

                NKalužmistr - Profil | Po 8.4.2013 18:49:11

                Nazdar mouchaři, už navazujete muchy?

                  NLauri - Profil | Po 8.4.2013 12:34:01

                  Ladineeek >> to se ti nedivím :))

                    NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 12:19:46

                    Lauri >> Fajn, rádi. V Polici bejt mě to furt nebaví :-)

                      NLauri - Profil | Po 8.4.2013 12:13:45

                      Ladineeek >> jj u řeky asi deset km od Metuje :))
                      No do Pekla to bude blíž než deset km. Klidně vem ty tvoje baby a přijeďte. Myslím v létě. To se ještě dohodneme

                        NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 11:20:26

                        Lauri >> Máte chatu jo?:-) Někde u řeky alespoň?

                          NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 11:19:42

                          Lauri >> To je jediná věc, co tam neochutnávám :-D Nejdříve jdu po speciálech 13°a 15°

                            NLauri - Profil | Po 8.4.2013 11:17:09

                            Ladineeek >> tak na to seru i letos, pojedu raději na chatu a Primátora vezmu s sebou :)

                              NLauri - Profil | Po 8.4.2013 11:16:11

                              Ladineeek >> teď jsem si to teprve uvědomil, jak ji můžeš mít už v jedenáct, když piješ http://www.primator.cz/index.php/cz/limo/malina

                                NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 11:15:29

                                Lauri >> Nj, je kolem kila, možná i víc, moc lidové už to taky není - včetně cen piva.

                                  NLauri - Profil | Po 8.4.2013 11:13:26

                                  Ladineeek >> já byl na chatě, s dětma už slavnosti vynechávám. Když jsem byl naposledy, tak jsem platil vstupné, což nebývalo zvykem.

                                    NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 10:57:17

                                    Lauri >> Prej z důvodu nějakejch oprav přesun na září. Tam to na sluníčku hezky leze do hlavy, minule jsem ji měl už v 11 dopoledne :-)

                                      NLauri - Profil | Po 8.4.2013 10:53:55

                                      Ladineeek >> kecáš, vždycky bejval v květnu

                                        NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 10:48:02

                                        Lauri >> Tak prej letos den s Primátorem až v září a to já se už tak těšil :-(