Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Po 8.4.2013 10:02:53

Včera jsem byl v kempu. Pár rybářů tam lovilo, ale úlovky jsem neviděl a ptát jsem se nechtěl. V nejbližší době se tam taky ukážu, bylo tam pěkně.

    NLauri - Profil | Po 8.4.2013 9:55:14

    brach >> když vidím tu cívku, tak mě z ní bolí záda ještě teď :)

      NLauri - Profil | Po 8.4.2013 9:49:22

      airfish >> jj mají Land Rover, taky jsem koukal kam dali Aro. Přitom bylo jako nové :)

        Nairfish - Profil | Po 8.4.2013 9:24:31

        Lauri >> No jo Sejřavy:))

        Náchoďáci mají nové auto?

          NLauri - Profil | Po 8.4.2013 8:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ladineeek >> rok je asi správně, nezapomenu na jednu brigádu kde jsem si cívku užil. Náchoďáci tuší co to znamená když se ráno v šest řekne jedeme lovit Sejřavy. Ale pěkně po pořádku. Den před tím jsem byl trochu popít, domů jsem se vrátil ve tři ráno, na šestou jsem dojel na mé skládačce na místo srazu. Jakmile zazněla zmínka o Sejřavách, tak se asi pět lidí otočilo a zmizelo v nenávratnu. Já v tu dobu ještě nevěděl o co jde. Neměl jsem s sebou nic k pití, nic k jídlu pouze v kapse žluté Startky bez filtru. Dovezli nás na místo činu, řekli roztáhněte cívky. Cívky byly rozvinuté a my začali lovit, první cívku měl kámoš na břichu asi dvě a půl hodiny, když jsem viděl co mě čeká šly na mě mrákoty. Zrovna mi nebylo nejlíp a slunce už pálilo o 106. Vzal jsem cívku a hurá na to. Zrovna jsem chytil takovej neslovitelnej úsek, kde se celá lovící četa včetně mě běhala za každým splaveným pstruhem po proudu a zase rychle zpět. No nic nebudu to prodlužovat. Hladovej,žíznivej,ožehnutej od slunce s holinkama do kterých mi teklo, ještě s opicí na zádech a s cívkou na břichu jsem chodil (někdy i běhal) vodou tři hodiny a čtyřicetpět minut. Byl jsem totálně vyřízenej. Pak jsme lesem nahoru tahali kbelíky s vodou a pstruhy. Chlapi ještě vylili část benzínu z agregátu abychom ten den vůbec skončili. Nakonec brigáda skončila pro většinu brigádníků. Hospodář asi vybíral podle toho, kdo vypadal nejvíc unaveně a tak si vybral mě pro rozvoz pstruhů po Náchodě. Takže všichni v prdeli a já rozvážel. V šest hodin jsem mu ještě jako jedinej pomáhal uklízet nářadí. Pak jsem sednul na kolo a tak tak že jsem dojel domů. Kde jsem se konečně něčeho napil. Jelikož jsem byl mladý, tak mi během chvíle otrnulo a mazal jsem zpět do hospody. Ale od té doby se Sejřavám vyhýbám jako čert kříži.

            NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 8:08:43

            Lauri >> Jo jo, jako kluk jsem to viděl na brigádách, měl jsem za úkolem před slovením připravit kabely, resp. vymotat cívky. Ale to byl tak rok 1998....

              NLauri - Profil | Po 8.4.2013 7:28:24

                NLauri - Profil | Po 8.4.2013 7:23:41

                Ladineeek >> pamatuješ lov agrehátem a s cívkami na zádech? To tenhle lovící přístroj je posun o sto let kupředu.

                  NLadineeek - Profil | Po 8.4.2013 7:19:01

                  Lauri >> No jo, máš pravdu. U nás to jde jen pár dní po vysypání, pak je to už jen o trápení malejch pstroužků a to nemá smysl. Když chci jít na mouchu během sezóny, jedu k vám.....

                    NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 20:40:49

                    Ladineeek >> prosímtě, teď se nám směješ, ale chytat chodíš stejně k nám, protože u vás jsou ryby jenom týden po zahájení :)

                      NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 20:39:28

                      Přemas >> CarpHouser - 7.4.2013 19:19:03 >> jj prej měli někde lovit taky, ale jelikož jsme zlikvidovali plotýnku, tak jsi se možná vyhnul galejím na Bílém kříži

                        NLadineeek - Profil | Ne 7.4.2013 19:29:38

                        Lauri >> Co je to za náčiní, to vám vypůjčili v náchodském muzeu? :-) Je fajn, že ryby jsou, my budeme lovit tak za 10 dní a očekává se dost mizerný výsledek....

                          NCarpHouser - Profil | Ne 7.4.2013 19:19:03

                          Lauri >> Tak už vím o co jsem dnes přišel :o)

                            NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 19:17:02

                            ..............

                              NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 19:16:22

                              na to, že se ten úsek lovil už potřetí se jich nachytalo překvapivě dost.....jen tak dál

                                NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 19:15:13

                                ještě nějaké ryby

                                  NLauri - Profil | Ne 7.4.2013 19:12:42

                                  Ladineeek >> ty jsi upír :))

                                    NLadineeek - Profil | Ne 7.4.2013 18:59:22

                                    fraisix >> Když večer vyndaj basičku, ráno budou nanuky jak víno .-)

                                      NLadineeek - Profil | Ne 7.4.2013 18:58:39

                                      Lauri >> V MO Náchod je taky Václav Upír Krejčí? :-)