Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | Ne 7.4.2013 18:53:44

airfish >> hochu hochu není chlapské se umět ožrat, ale chlapské je to, že se ořereš a ráno vstaneš do práce :) Byl jsem a lovili jsme Radechovku

    fraisix - Profil | Ne 7.4.2013 17:01:11

    Ladineeek >> by mohli cyklistům tematicky prodávat nanuky :)))

      fraisix - Profil | Ne 7.4.2013 17:00:36

      airfish >> nemáš tam od posledně nějak málo stromů? :)

        Ladineeek - Profil | Ne 7.4.2013 16:47:48

        airfish >> Na Ostrovech už prej zejtra otevírá, dneska jsme utřeli :-(

          airfish - Profil | Ne 7.4.2013 16:37:54

          Ladineeek >> Kůlna dobrá:)) Já až do teď pracoval, ale beru kolo a jedu do Bražce ke Karlovi do kotelny na pár lahváčů:))

            Ladineeek - Profil | Ne 7.4.2013 16:33:52

            airfish >> Byl jsem obhlídnout tu kůlnu vedle, co je na prodej :-) Jinak ta pergola je pravděpodobně v záplavovém území, ale do průtočného profilu přímo nezasahuje. Nicméně jestli už fakt spadá do EVL, je to úplně jedno.....

              airfish - Profil | Ne 7.4.2013 16:25:47

              Ladineeek >> Jéé moje chata:))

                Ladineeek - Profil | Ne 7.4.2013 16:22:39

                Dnes jsem alespoň vyrazil na obhlídku rajónu v sousedství :-) Na jednom místě sbíraly, jinak mrtvo....

                  airfish - Profil | Ne 7.4.2013 16:14:10

                  Lauri >> To nevím, ale koukám, že jsi na té brigádě asi nebyl:))

                    Lauri - Profil | So 6.4.2013 14:29:43

                    Chlapci, víte že jsou ve Vaťasu diskotéky? Já tam včera byl a přišel až dnes

                      brach - Profil | So 6.4.2013 13:59:46

                      Ladineeek >>
                      Už se stalo a teď koukám, co všechno jsem na MRKu spáchal po už dnešním příchodu z hospůdky U sládka...

                        Ladineeek - Profil | So 6.4.2013 13:20:45

                        brach >> Tak to je třeba řádně oslavit :-)

                          dvorák - Profil | So 6.4.2013 11:53:46

                          brach >> Jo,viděl jsem fotku v novinách :-)

                            brach - Profil | So 6.4.2013 11:08:02

                            Ladineeek >>
                            Čtvrté, ale nejdůležitější - první pokračovatel rodu...

                              Ladineeek - Profil | So 6.4.2013 8:20:26

                              brach >> Velká gratulace :-))) Kolikáté vnouče - druhé, třetí?

                                Ladineeek - Profil | So 6.4.2013 8:19:37

                                dvorák >> Dlouhodobější problémy s únikem chladící kapaliny, nejdříve těsnění u komory s termostatem, pak chvíli dobrý, pak jedna hadička tekla - výměna a zase chvíli dobrý. Pak to začlo naplno, začal téct chladič a komora - výměna a bohužel nedobrý - teďka mi to fontánuje přímo ze zásobní nádoby protože to víčko není schopný udržet, neustále se mi to přehřejvá a je tam velkej tlak. Zkoušel jsem nový víčko, nic nepomohlo. Vypadá to, že mám netěsnost někde na motoru a chladící systém není uzavřen. Prostě - po pár kilometrech pomalu vařím. V pondělí s tím jedu na poslední pokus o opravu, pokud bude finančně neúnosná, prodám "to". Tchán překecal manželku, abychom si nechali jeho renaulta, to se mnou nebude Lauri chvíli mluvit :-) Akorát to měl v plánu až v létě, až si koupí nové, takže vůbec nevím, jak na tom budu.....dojedu tak max. do Náchoda, když budu cestou topit jak blázen.

                                  brach - Profil | So 6.4.2013 1:05:37

                                  Ladineeek >>
                                  V neděli jedu za prckem do Trutnova a pak by se dalo něco vymyslet.

                                    dvorák - Profil | Pá 5.4.2013 23:06:03

                                    Ladineeek >> Co máš s vozem? Mám se ti mrknout v HK v AAA baziši po něčem :-)?? Když už tam jako pojedu...

                                      Ladineeek - Profil | Pá 5.4.2013 19:20:39

                                      Tak co, kdo se kam chystá o víkendu? Já mám auto v loji, tak asi nikam :-(

                                        dvorák - Profil | Pá 5.4.2013 10:42:40

                                        Lauri >> :-))))