Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Pá 5.4.2013 10:41:37

fraisix >> okouni jen vyhrožují, ale nikdo se jich nebojí
na zahájení ji dám co proto

    Nfraisix - Profil | Pá 5.4.2013 10:39:37

    Lauri >> já myslim, že úplně výborná nástražní rybka :)))) já jsem zase k tématu na podzim viděl, jak hejnko okounů odhání malou štičku - naštěstí pro ni ji nesežrali :)

      NLauri - Profil | Pá 5.4.2013 10:37:11

      brach >> já viděl štiku udávenou okounem, ale nebylo co fotit už tam nějakou dobu ležela. Pak jsem viděl slunečnici jak se jí zasekl v tlamě malej candát a nešel tam ani zpět, tak jsem musel zakročit, bylo to v mém akvárku......................pak že candát není dobrá nástražní rybka

        NLauri - Profil | Pá 5.4.2013 10:35:14

        fraisix >> díky moc za pochvalu............bohužel není moje :)))
        To je snad jasný - já tak malé štiky přece nefotím
        Kanibalismus štiček


        Jeden ze snímků slavné Štochlovy série (převzato z knihy Lovcem živé krásy, Panorama 1978)

          Nfraisix - Profil | Pá 5.4.2013 10:32:22

          Lauri >> pěkná fotka! :)

            Nbrach - Profil | Pá 5.4.2013 10:29:39

            Lauri >>
            Štika tak 40 cm měla v tlamě kámošku cca 35 cm - a já neměl foťák.

              NLauri - Profil | Pá 5.4.2013 10:25:42

              brach >> já jenom na obrázcích

                Nbrach - Profil | Pá 5.4.2013 10:17:12

                Lauri >>
                Nádhera - bass hltavec.
                Viděl jsem něco podobného se štikami.

                  Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 15:53:18

                  Přemas >> CarpHouser - 4.4.2013 15:48:44 >> Já tam přijedu asi až na devátou. Ráno si někde zachytám a tam se stavím na sváču a pívo:))

                    NCarpHouser - Profil | Čt 4.4.2013 15:48:44

                    airfish >> S tím půjdeš na bublání? :o) Jo jinak se tam 16.4. sejdeme, potřebuji nějakou fotodokumentaci :o))

                      NLauri - Profil | Čt 4.4.2013 12:26:40

                      Ladineeek >> aha tak to se s vámi na čas loučím

                        Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 12:18:23

                        Přemas >> CarpHouser - 4.4.2013 12:12:16 >> Mám hotovo a může to vypuknout:)

                          Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 12:17:29

                          Přemas >> CarpHouser - 4.4.2013 12:12:16 >> Co ty by jsi dělal na Ostrovech? Tam žádný soukromák není:))

                            NCarpHouser - Profil | Čt 4.4.2013 12:12:16

                            Ladineeek >> To je na Ostrovech, poznám lavičky a ten fousatej, tom bude asi nějaký tamní místní domorodec :o)

                              NLadineeek - Profil | Čt 4.4.2013 11:57:14

                              Lauri >> Přes léto bejvaj pouze poležení, holt na sluníčku to leze víc do palice.

                                NLauri - Profil | Čt 4.4.2013 11:36:10

                                Chlapci , jakpak bude ještě nějaké posezení nebo to bývá jenom přes zimu?

                                  Nfraisix - Profil | Čt 4.4.2013 11:32:52

                                  airfish >> no, ta chytačka dvacátýho, přeci :)

                                    Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 11:16:56

                                    Kalužmistr >> Probereme to u Konvalinků:))

                                      Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 11:16:06

                                      fraisix >> Co je po zahájení za akci? Budem stavět sněhuláky?:))

                                      Zatím nic až tak nutně nepotřebuji.