Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

dvorák - Profil | So 30.3.2013 9:51:04

Ladineeek >> Zapomeň na brusle,soustřeď se na tlouště 50+ !!!!!!
Dnes jim zle zatopíme!!

    Ladineeek - Profil | So 30.3.2013 9:32:24

    Lauri >> Anebo takto :

      Lauri - Profil | So 30.3.2013 8:11:33

      Ladineeek >> myslím že na louži by jsi dopadl dnes takto http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=30448

        Lauri - Profil | So 30.3.2013 8:04:17

        Ladineeek >> dnes dělám guláš, takže tam nebudeš mít konkurenci :))

          Ladineeek - Profil | So 30.3.2013 8:02:09

          Lauri >> Zejtra teda ne. Já jedu dnes, pak už bude zase hnusně jak na exkurzi v mrazáku.

            Lauri - Profil | So 30.3.2013 8:00:44

            http://pocasi.seznam.cz/nachod tak na ryby to zatím nevypadá :(

              Lauri - Profil | So 30.3.2013 7:00:02

              TOKR >> Úpa nevím, ale Metuje včera trochu zvedlá avšak křišťálově čistá

                TOKR - Profil | Pá 29.3.2013 19:45:29

                Diky, na blbou otazku

                  airfish - Profil | Pá 29.3.2013 19:32:18

                  Lauri >> Krátké ale výstižné.

                    Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 19:27:26

                    airfish >> bohužel

                      Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 19:22:41

                      dvorák >> myslím že jo

                        airfish - Profil | Pá 29.3.2013 19:21:45

                        Lauri >> Hele, mám takové neblahé tušení, že spíše od pěti k jedná:(((((

                          dvorák - Profil | Pá 29.3.2013 19:20:03

                          Lauri >> Jakože z hor někam dolů...???
                          :-))

                            Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 19:18:24

                            TOKR >> Z Krkonoš někam do Labe

                              TOKR - Profil | Pá 29.3.2013 19:11:20

                              Ahoj kluci,
                              Nevíte jak teče upa ?

                                Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 19:07:57

                                airfish >> tak toho neznám vůbec, každopádně poslední roky to jse s naší MO od deseti k pěti

                                  airfish - Profil | Pá 29.3.2013 18:22:50

                                  Lauri >> Hele v té době byl Matouš mladé hříbě. Tohle vysadil Paleček.

                                  A mám pocit, že to byl nejepší hospodář. ( kecám není to pocit je to pravda )

                                    Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 17:29:20

                                    Ladineeek >> myslím, že v neděli nemůžu :)

                                      Ladineeek - Profil | Pá 29.3.2013 14:21:32

                                      Lauri >> V noci se mi zdálo, že jsem někoho omylem trefil při náhozu 100 gr olovem.

                                        Lauri - Profil | Pá 29.3.2013 14:09:10

                                        Ladineeek >> tak jsi to pochopil jenom ty...................:)) že už se těšíš až se u vás objeví jaro nebo Jaro