Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 13:55:36

airfish >> vypadá na šede, a hlavně ty ploutve vypovídají o tom, že ho Matouš zrovna nenasadil :)

    Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 12:50:18

    Lauri >> Pokud se dobře pamatuji, tak 61 a 3,65kg

      NLadineeek - Profil | Pá 29.3.2013 12:49:33

      Lauri >> Ty se tady ptáš na intimnosti, to svět neviděl :-))))

        NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 12:47:36

        airfish >> kolik měl ten tvůj?

          NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 12:47:12

          airfish >> ne ne ten můj je z loňska od pivovaru :)

            Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 12:28:07

            Lauri >> No jo ten je z MP. To se nepočítá. Ale tenhle je od Radechovky, ale už to je dvacet let.

              Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 12:23:46

              dvorák >> Koukám, že jsem nějak pozadu ( s těma barvama ). Budu to muset napravit:))

                Ndvorák - Profil | Pá 29.3.2013 12:17:39

                airfish >> Tyjo,ta barva :-))
                Já pil od starobrna zelené pívo,modré pívo a před rokem dvoubarevný krasličák.
                Nedávno jsem zkusil červené od konráda.
                A dycky si vynadám jaký jsem prase a pak zas zkusím něco jiného :-(

                  NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:48:45

                  Ladineeek >> takové prcky nechávám setřepat ještě ve vodě :)

                    NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:47:43

                    airfish >> tady je kousek z loňska

                      Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 11:44:39

                      Lauri >> Najdi - upravit - konvertovat. A tam to převedeš.

                        NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:42:23

                        dvorák >> musíš na přehradu, pak budou i jeseni

                          NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:41:40

                          Ladineeek >> už to tam máš

                            NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:40:09

                            airfish >> to vypadá jako magické oko

                              NLadineeek - Profil | Pá 29.3.2013 11:39:53

                              Lauri >> pošli mi to na mejl, vzápětí vrátím v .jpg

                                NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:38:37

                                Ladineeek >> jak? Zkoušel jsem to a nešlo mi to

                                  Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 11:26:39

                                  Lauri >> Co je png?

                                  Pěkně na grilu?:)))

                                    Nairfish - Profil | Pá 29.3.2013 11:25:16

                                    dvorák >> Tak to včera dopadlo:)) Začalo to u kamaráda Krakonošem a na závěr jsem dal pár zelených. A docela to šlo, protože to je třináctka:)

                                      NLadineeek - Profil | Pá 29.3.2013 11:19:39

                                      Lauri >> U nás vysadíme 10 ks takovejhle a kdo ho chytí a bouchne, toho na místě zpopelním :-))

                                        NLadineeek - Profil | Pá 29.3.2013 11:16:13

                                        Lauri >> předělej to .jpeg a bude to :-)