Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Ndvorák - Profil | Pá 29.3.2013 11:13:11

Lauri >> Já mám pakárnu už od 7.1.,na rohlík potočáci a lipani. A já si přitom přeju velkého jesena :-(

    NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:12:15

    nějak mi se bohužel nejde vložit obrázek duháka ve formátu png

      NLauri - Profil | Pá 29.3.2013 11:04:51

      Chlapci tak co už se chystáte na zahájení?
      Dofám že nenasadí takové duháky jako vloni. Kdo se s tím má zdolávat

        NKalužmistr - Profil | Pá 29.3.2013 9:29:02

        dvorák >> Přepadla mě těžká choroba.

          Ndvorák - Profil | Čt 28.3.2013 16:57:59

          Kalužmistr >> Dlouho jsem tě tu nepotkal,copak?

            NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 16:35:31

            dvorák >> Zase chlast :-)

              Ndvorák - Profil | Čt 28.3.2013 16:27:27

              airfish >> Tak si dej raději pšeničnýho primátora,snad ho tam někde točej. To je jiná pochoutka :-)

                Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 16:25:05

                dvorák >> Už jsem ho měl dvakrát, ale žádná bomba to není. Je to Starobrno a na to nejsem zvyklý:)

                  Ndvorák - Profil | Čt 28.3.2013 16:18:25

                  airfish >> Pak napiš jak chutnalo. Já s tadytěma různejma speciálama nemám kor moc dobré zkušenosti.

                    Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 16:13:50

                    dvorák >> jj s tím tak nějak počítám, že nezůstane u jednoho:))

                      Ndvorák - Profil | Čt 28.3.2013 16:02:49

                      airfish >> 200 ks,to si povol víc zelenejch :-)

                        Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 15:50:06

                        Tak tři dny práce je za mnou a jen to hodím na poštu, tak vyrážím na zelené pívo:))

                          NLauri - Profil | Čt 28.3.2013 14:10:33

                            NLauri - Profil | Čt 28.3.2013 9:15:36

                            Kalužmistr >> to já už chodím jenom obden, taky stárnu. Dnes volno a zítra mě čeká maraton U Pilouse v Hronově.

                              NLauri - Profil | Čt 28.3.2013 9:14:33

                              fraisix >> rýmičko

                                NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 9:09:44

                                Lauri >> Ty jseš na dřinu s opicema zaběhnutej tak nemáš problémy. Já v tvém věku nosil opice skoro každý den :-))

                                  Nfraisix - Profil | Čt 28.3.2013 9:07:53

                                  Lauri >> taky se hlásim do hypochondrického klubu - o víkendu jsem na rybách nastydl a ještě se mě to nepustilo :(

                                    NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 9:07:22

                                    brach >> Já ani u felčara nebyl, jen jsem chlastal vyzkoušené bylinky a zatím to vypadá dobře. Ta zima to je očistec, letos snad ani hadi nestihnu, asi bude dříve podzimní vláčka.

                                      Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 9:04:13

                                      Ladineeek >> Poušťáci? Tak to tu nemáme:(

                                        NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 9:04:13

                                        airfish >> Jo to je taky hnus když nafuní do ucha. Proto je lepší nikam nechodit a nebo jen do krčmy, tam nefuní :-)