Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nbrach - Profil | Čt 28.3.2013 9:03:38

Kalužmistr >>
Tak tuhle virovku jsem měl tuto zimu 3x, skončil jsem před 14-ti dny antibiotiky pětistovkou. Dnes ráno vstanu a už to zase začíná.
I když víte, že jsem maximálně slušný, nelze o této zimě mluvit jinak, než jako nejzk........ší v mém životě.

    NLauri - Profil | Čt 28.3.2013 9:03:08

    Diskuze hypochondrů :)
    To já se včera ožral u Hynka, tahám se v práci s opicí a taky si nestěžuju

      Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 9:01:02

      Kalužmistr >> Tak to mě zase nafoukalo do ucha a dvě noci jsem nespal jak to píchalo a víkend jsem také proležel.

        NLadineeek - Profil | Čt 28.3.2013 8:58:37

        fraisix >> To budou skluzy do řeky nejen od vyder, ale i od pošťáků :-)))))

          NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 8:55:59

          fraisix >> Hlavně musíš dobře namazat :-))

            Nfraisix - Profil | Čt 28.3.2013 8:54:21

            Kalužmistr >> no, pomalu začínám zvažovat, že bych na zahájení jel na běžkách :))

              NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 8:51:23

              airfish >> No já tady taky dlouho nebyl. zkolila mě dost silná chřipka a tak jsem myslel že jsem v posledním tažení. Už se vám proklatě blíží pstruhovka ale jestli bude taková zima jako je dosud tak vás lituji. Já to nechám asi týden vydejchat a potom vyrazím vláčet na MP.

                Nbrach - Profil | Čt 28.3.2013 8:49:39

                airfish >>
                Nebo se flákají..
                Můj případ.

                  Nairfish - Profil | Čt 28.3.2013 8:47:45

                  Kalužmistr >> :)))
                  Doré ráno. Já tady dlouho nebyl a ostatní moc pracují:))

                    NKalužmistr - Profil | Čt 28.3.2013 8:41:42

                    Koukám že se tady už ani neodpovídá na pozdrav, asi nejsem žádoucí, tak teda čus.

                      NLadineeek - Profil | Čt 28.3.2013 5:37:54

                      fraisix >> Tak to je jedině, jestli koupíš prut :-)))

                        Nfraisix - Profil | St 27.3.2013 18:09:41

                        Ladineeek >> taky jsem koukal - doufám, že mně odpoví na zprávu...

                          NLadineeek - Profil | St 27.3.2013 17:31:52

                          Kachna žije! :-) Nabízí moc pěknej trojkovej mušák v bazáči, kdybych nekoupil vloni BFC, jdu do něj :-)

                            NKalužmistr - Profil | St 27.3.2013 8:57:50

                            Dobré ráno, hošani.

                              NLadineeek - Profil | Út 26.3.2013 19:43:02

                              VYDROUŠ >> dobrá otázka :-D

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 26.3.2013 19:20:00

                                Ladineeek >> Ahoj co je vatas:-)

                                  NLadineeek - Profil | Út 26.3.2013 6:17:38

                                  VYDROUŠ >> Kde? Ve Vaťasu? :-))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Po 25.3.2013 19:31:51

                                    Kača. >> Nekecám byl jsem tam:-))

                                      NLauri - Profil | Po 25.3.2013 9:38:08

                                      Přemas >> CarpHouser - 25.3.2013 8:16:35 >> kdyby se dali chytat dravci, tak je to něco jiného, ale u jiné metody než u přívlače nemám takový tah na branku, takže mě to až tak netankuje

                                        NLauri - Profil | Po 25.3.2013 9:37:08

                                        Ladineeek >> Máj možná, ale teď bude teprve Apríl