Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Po 25.3.2013 8:19:21

Lauri >> Máj, vyženeme kozy v háj!

    NCarpHouser - Profil | Po 25.3.2013 8:16:35

    Lauri >> Rozumná slova :o)

      NLauri - Profil | Po 25.3.2013 7:30:32

      Ladineeek >> tak to já si dám ještě voraz, tento týden má být ještě zima. Počkám až se oteplí

        NLadineeek - Profil | Po 25.3.2013 7:25:11

        Lauri >> Rýmička a kašlíček :-)

          NLauri - Profil | Po 25.3.2013 7:18:00

          Kača. >> chytlo se něco?

            Ndvorák - Profil | Po 25.3.2013 0:17:55

            Kača. >> Příště si dej o panáka víc,fakt...
            :-)))

              NKača. - Profil | Ne 24.3.2013 20:06:36

              VYDROUŠ >> Pic, kecáš a nesmíš bejt cimprlik. :o) Bylo už teplo a krásně. :o)

                NKača. - Profil | Ne 24.3.2013 20:02:52

                Pic živočichové. Rozkroč je chytatelná a je tam fakt hezky. :o))

                  NVYDROUŠ - Profil | Ne 24.3.2013 19:37:33

                  Ahoj všem. Velká je rozmrzlá celá a malá tak na pul. Jen ta severní kosa:-))

                    NCarpHouser - Profil | Ne 24.3.2013 18:29:35

                    Ladineeek >> Tohle je wopruz, od Rozkoše na sever, všechno po ledem a sněhem. Dolů na jih, vše bez ledu. Hnus ...

                      Nfraisix - Profil | Ne 24.3.2013 17:49:17

                      Ladineeek >> cos tam položil? :))) já jsem byl na rybách včera i dneska, ale žádná sláva, každej den jenom jednu rybu, což není mnoho :))

                        NLadineeek - Profil | Ne 24.3.2013 14:36:09

                        Dnešní položená :-)

                          NLadineeek - Profil | So 23.3.2013 12:04:05

                          brach >> Na Stěnavě to je určitě reálnější, když na ni "hospodaří" jen dvě MO. Extrémní situace v podobě naprosté ignorace a opovržení ze strany ochrany přírody vůči rybářům může přinést pouze extrémní řešení.....

                          Když vidím, že jsou schopný se lidi poprat v Penny marketu jen kvůli zlevněnými listovýmu těstu.....

                            Nbrach - Profil | So 23.3.2013 12:00:42

                            brach >>
                            Mluvím jen o Stěnavě. A vím, že k tomu nedojde.

                              NLadineeek - Profil | So 23.3.2013 11:56:27

                              brach >> Myslíš, že je to fakt reálný se na takovém kroku domluvit v součinnosti se všema organizacema z Náchodska a Broumovska? Počet prodaných povolenek je minimální, řeky se musejí dotovat nad rámec vybraných peněz a i tak je "výtěžnost" pod 50% - a to tento současný systém nemá se sportovním rybolovem nic společného. Dneska si P povolenku už kupují pouze ortodoxní muškaři a pstruhoví vláčkaři částečně i z nostalgie a ze zvyku..... Vydry při nedostatku potravy táhnou drancovat soukromé malé vodní nádrže a rybochovné zařízení, kde se ovšem rozhodně nesetkají s přívětivým pochopením :-)

                                Nbrach - Profil | So 23.3.2013 11:44:54

                                Ladineeek >>
                                Není problém skončit na 5 let s vysazováním pstruhů a tím i krmením vyder.

                                  NLadineeek - Profil | So 23.3.2013 11:21:07

                                  brach >> Určitě ti napíšou, že ty vydry s čipama se tak už narodili ve volné přírodě :-)))

                                    NLadineeek - Profil | So 23.3.2013 11:20:44

                                    brach >> Podle slov Milana Orálka jsou však nároky na náhrady nelogické a z hlediska českého práva neobhajitelné. „Ryby ve volném toku nikomu nepatří, takže není komu platit za ně kompenzace. Rybářství je koníček a jako takový stojí nějaké peníze. To by mohli chtít myslivci peníze za to, že jim nějaké zvíře v lese zabije srnu,“ tvrdí Orálek. Důrazně odmítl i to, že by se měla populace vyder omezovat. „Jak už to bývá, lidé vidí peníze až na prvním místě. Vydry stejně jako bobři a další zvěř, která třeba někomu škodí, tady byli mnohem dříve, než my lidé, takže bychom to měli brát trochu s pokorou. Je to možná jedno z posledních zlepšení co se týká životního prostředí u nás,“ řekl na závěr Orálek.

                                    A takovejhle rádoby odborník podniká v oboru ekoporadenství..........

                                      Nbrach - Profil | So 23.3.2013 11:12:57

                                      Ladineeek >>
                                      Napsal jsem CHKO dotaz, čím krmí jimi vysazené vydry...

                                        NLadineeek - Profil | So 23.3.2013 11:02:27

                                        airfish >> To je mi jasný :-)))))