Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

airfish - Profil | So 23.3.2013 10:53:33

Ladineeek >> Vezmi mě někdy s sebou. Já se nebojím:))

    Ladineeek - Profil | So 23.3.2013 10:47:28

    dvorák >> To je mi jasný :-DDD Stejně mám vždycky strach tam toho woba dát, takže pak akorát máčím gumy a divím se, že nic pořádnýho nechytím :-)

      Ladineeek - Profil | So 23.3.2013 10:46:01

      brach >> Tyhle vide pocházejí odsud - http://www.broumovsko.ochranaprirody.cz/wps/portal/​cs/broumovsko/o-sprave-chko/!ut/p/c5/vZLLbqNAEEW_JR8w6m4aDCwxrwDdtjFgQ2-Q7eENhh​gMNl8fpFmMZpHJJknd5ZXq6KgKMLDkehqL7DQU7fVUgxCwVbwlr​iwYAg9NOVCg5cj6au9pSFJEcAQh5GOvfHbWXM37cnZnX4wmSuhE​9dqhZYApLB6eZj09fSB9kBNf5xDVK4h6GR0MV1fUqKNW9LLsYv_​SfCwstAAr60DloIk_6dGfHn4wCgQRYOKHNu4K-F9o83-W8IMs8R​tZUF0vN1APNECKxUEs_pzXCn0pywYsq9vz8vNH_zITrbUm3Qpzh​l_3hMHWvW_9wh6apDKn2qyde3qF-htZYyaNF56Fo9l5ankxtS0T​5vpWU8glU-KIaaO4Vl6Z63zbbA6Z2Yxd9Uty0-T5tPGjytZeihJ​8z-gAeS7blbi2DbNEm0kytEIr8pjEUjCMobHDfF9K8eNqT5cAQq​9Nk3P_ljnkqLiVekck6CclR_mt5dqK3fYRH-IS7bpJ_l3F5xBsX​tsmAd3C19PN3_DKyzvqjlGc/dl3/d3/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh​/

      No trochu delší odkaz :-)) Takže autorská družina je jasná......

      Ok díky za radu. Včera jsem se jel podívat na jeden náš rybník a tam se minimálně ještě 14 dní chytat nebude, celej pod ledem s řádnou sněhovou pokrývkou (mimo oka se vzduchováním).

        dvorák - Profil | So 23.3.2013 10:38:35

        Ladineeek >> Aspoň někdo reaguje na voblera. Počkej na ten nezájem v červnu..

          brach - Profil | So 23.3.2013 10:19:26

          Ladineeek >>
          Ňáko se nemohu dopátrat, kdo je autorem videa Stěnava, které jsi uvedl níže.
          Nemůžeš to, prosím tě, zjistit ?
          Jo, a na kraj zápis neposílám - to by se muselo jednat o pořádný přestupek. Z 95-ti % to řešíme v rámci mateřské MO.

            Ladineeek - Profil | So 23.3.2013 10:15:02

            airfish >> Tohle byla reakce na chrastící rapalku :-D Dupačky máme bohužel půjčené, budeš se muset poohlídnout jinde :-)))

              airfish - Profil | So 23.3.2013 9:25:03

              Ladineeek >> Ty chrastítka zahoď. Pokud je nechceš používat jako ozdoby na vánoční stromek. Ale zamlouvám si ty dupačky až z nich mladá vyroste. Budou z nich nádherní bobši:))

                Ladineeek - Profil | Pá 22.3.2013 19:40:51

                dvorák >> A na nich háčky s protihroty schválené dle přísných směrnic EU :-))

                  dvorák - Profil | Pá 22.3.2013 19:38:12

                  Ladineeek >> Gabčiny chrastítka :-))
                  Tyto hračky jsou vhodné pro děti 0 - 3 roků ...

                    Ladineeek - Profil | Pá 22.3.2013 19:34:53

                    dvorák >> Myslíš tyhle? :-))

                      dvorák - Profil | Pá 22.3.2013 18:50:15

                      Ladineeek >> Však to bude taky ten správnej čas na utrhání těch voblerů,co se ti doma hromaděj :-)

                        Ladineeek - Profil | Pá 22.3.2013 18:45:46

                        dvorák >> To už budou skoro žloutnout listy a růst václavky :-)

                          dvorák - Profil | Pá 22.3.2013 18:02:46

                          Ladineeek >> Neboj,však se za měsíc,max za dva dočkáš :-))

                            Ladineeek - Profil | Pá 22.3.2013 16:46:18

                            Přemas >> CarpHouser - 22.3.2013 15:03:30 >> Jo, volal mi Franta, že je rozmrzlo v kempu i lokálně na velké. Každopádně vzhledem k předpovědi zůstávám raději doma .-(

                              airfish - Profil | Pá 22.3.2013 15:31:14

                              Já jo. Mezi Tunelem a Vaťasem je rozmrzlo jen místy je na chodníku sníh:))

                                CarpHouser - Profil | Pá 22.3.2013 15:03:30

                                Ladineeek >> Zítra na Rozkoš určitě nejedu, musím makat, ani nevím v jakém je stavu, ale velká bude určitě zamrzlá, máte někdo případné info?

                                  airfish - Profil | Pá 22.3.2013 13:40:37

                                  Lauri >> No žrali mi z ruky a tak jsem myslel, že to jsou ochočení pstruzi:))

                                    fraisix - Profil | Pá 22.3.2013 13:40:15

                                    Lauri >> duhák nebo potkan - zdolávačka dobrá tak i tak :))

                                      Lauri - Profil | Pá 22.3.2013 13:36:22

                                      airfish >> po pár pivech jsi tvrdil, že to byli duháci :))

                                        Lauri - Profil | Pá 22.3.2013 13:35:52

                                        Ladineeek >> ty vole bobři