Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Pá 22.3.2013 13:33:45

Ladineeek >> Takhle velké potkany máme v Náchodě pod pivovarem taky:))

    NLadineeek - Profil | Pá 22.3.2013 13:21:29

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=_4y7reXPuvQ#! - "život" na Stěnavě pro ochránce představuje životní projev všech živočichů, kromě ryb....na ty se*e pes

      Nairfish - Profil | Pá 22.3.2013 9:58:43

      Lauri >> Dát ji sem můžeš, ale podstatně lépe se momentálně bude vyjímat v plkárně:)) Tady by zapadla a to je škoda:))

        NLadineeek - Profil | Pá 22.3.2013 9:33:58

        fraisix >> Kdyby alespoň přes den nemrzlo, o vejkendu to bude fakt na pytel :-/ Příští tejden furt mrazy, neskutečně mě to se*e

          Nfraisix - Profil | Pá 22.3.2013 9:29:03

          Lauri >> jasně, oživ :)) všichni jsou asi na rybách :)

            NLauri - Profil | Pá 22.3.2013 9:28:26

            JE tu nějak mrtvo, mám to tu oživit s fotkou včera uvláčené štiky?

              NLauri - Profil | Čt 21.3.2013 8:30:49

              Přemas >> CarpHouser - 21.3.2013 6:48:26 >> nestraš

                NCarpHouser - Profil | Čt 21.3.2013 6:48:26

                Lauri >> Myslíš jako plynulý přechod ze zimy k rannému podzimu? :o)

                  NLauri - Profil | Čt 21.3.2013 6:31:10

                  Přemas >> CarpHouser - 20.3.2013 17:13:36 >> nesejčkuj ty pesimisto, dočkáme se všichni

                    NCarpHouser - Profil | St 20.3.2013 17:13:36

                    Lauri >> Copak, kdyby to byl cucflek, tak tu patnácku pošlu do pr... (ctím kodex diskutéra), ale tohle se neslušně vyboulilo. Copak o to, Rozkoš v tomhle vedru jisto jistě rozmrzne, ale když vidím tu posr... (zase kodex) zimu, tak nevím nevím ...
                    http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=4

                      NLauri - Profil | St 20.3.2013 14:52:07

                      Ladineeek >> hlavně nevěřte tomuto týpkoj s cucflekem, každému tvrdí jak je louže zamrzlá a přitom jsem ho tam včera viděl chytat rybu za rybou a měl na sobě jenom kraťasy a pantofle

                        NCarpHouser - Profil | St 20.3.2013 14:06:34

                        Ladineeek >> Tak prý je na Velké led a na malé taky, říkal kolega co jel kolem, ale kdoví co viděl :o) Jinak, od pátku má zase krutě mrznout, tak bych se ani nedivil, kdyby Rozkoš zase zamrzla ...

                          NLauri - Profil | St 20.3.2013 13:51:27

                          ne ne myslím si že před tím říkal něco v tom smyslu : já jsem vás varoval všechno sežeru
                          http://www.youtube.com/watch?v=YazP00gYb-Q

                            Nbrach - Profil | St 20.3.2013 13:48:38

                            Lauri >>
                            To není ukázka velikostí ryb - to je naprostá rezignace, přehlušená rádoby úsměvem....

                              NLadineeek - Profil | St 20.3.2013 13:48:07

                              Lauri >> To si špatně pochopil, to ukazuje jak je ještě tlustej led :-))

                                Nfraisix - Profil | St 20.3.2013 13:47:53

                                Lauri >> :)) kdybych nemusel makat, tak jedu taky :)

                                  NLauri - Profil | St 20.3.2013 13:38:01

                                  Ladineeek >> fraisix >> v sobotu je pozdě. Já jedu dnes.
                                  Jeden týpek říkal, že jdou táááákhle velké ryby

                                    NLadineeek - Profil | St 20.3.2013 11:39:34

                                    Přemas >> CarpHouser - 20.3.2013 11:38:07 >> Kleny asi..... manželka jede s malou na návštěvu do Nováče, tak se s ní svezu. Na louži budu tak od 11 do 15 hodin. V pátek si asi vezmu dovolenou na Labe, pokud zase nepoteče les království za vteřinu :-)

                                      NCarpHouser - Profil | St 20.3.2013 11:38:07

                                      Ladineeek >> Pojedeš na velkou? nebo na malou? bychom se tam mohli sejít :o)

                                        Nfraisix - Profil | St 20.3.2013 10:01:52

                                        Lauri >> taky v sobotu vyrazím, ryby budou lítat vzduchem :)