Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | St 20.3.2013 7:56:04

Lauri >> Spíš to druhý :-) V sobotu jedu na louž, ať třeba padaj trakaře :-D

    NLauri - Profil | St 20.3.2013 7:27:16

    Chodí tu někdo vůbec na ryby nebu tu jen vysedáváte a kecáte?

      NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 19:59:08

      airfish >> Jo to mám, no :-) Každopádně já tak trochu pokukoval po streamerovacím prutu na řeku, tak 5/6, na kapry na rybníku kašlu, ani jsem si na ten konkrétní rybník, kde by se dali možná chytat nekupoval povolenku (voda naší MO). No ale ještě bych musel sehnat kolečko, šňůru, asi na to kašlu. Ve skříni je už výbavy dost, můžu skoro otevřít muzeum.

        Nfraisix - Profil | Út 19.3.2013 18:33:15

        airfish >> kapř je strýmrožrout jak bejk :)

          Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 18:21:43

          Ladineeek >> Nemám tušení co za to chce, ale pro tebe na rybník a občasné chytání by to bylo více než dostačující. ( a krom toho už máš tu knížku o jezením chytání:)) )

            Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 18:18:40

            fraisix >> Kapř se steameruje?:))

              NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 18:08:22

              fraisix >> Přemejšlel jsem o tom, né že né :-)

                Nfraisix - Profil | Út 19.3.2013 18:06:54

                airfish >> Ladineeek chtěl něco na strýmrování :)

                  Nlada78 - Profil | Út 19.3.2013 17:29:13

                  airfish >> ideální proutek na kapry k zarostlým říčkám,mám ho už roky.

                    NVYDROUŠ - Profil | Út 19.3.2013 12:23:43

                    airfish >> Tak nějak no:-)) Neboj zítra se tam opět vracím, a ranní ptáče no fuj:-))

                      NLauri - Profil | Út 19.3.2013 11:43:46

                      Ladineeek >> na to zase nepotřebuju prut :)

                        Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 10:24:02

                        Ladineeek >> Peníze kazí charakter, navíc stačí když výjdeš před barák a na hubě budeš hned:))

                          NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 10:23:20

                          Lauri >> Tak k tomu připni marjánu :-D

                            NLauri - Profil | Út 19.3.2013 10:21:34

                            Ladineeek >> copak ty pěstiteli. Stejně to pak hodíš do kotle a vysloužíš si držkovou. Proto bych si nekupoval nic měkčího, ale pořádnej jezerák. No jo ,ale když já nemám ty rajčata

                              Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 10:19:18

                              Lauri >> Pche rajčata. Tohle unese i dýně:))

                                NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 10:19:12

                                Asi si koupím traktor a dám se na pluhařinu, letos bych byl v balíku a zbytek roku bych se válel na Kubě :-)

                                  NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 10:18:18

                                  Lauri >> By ses divil, ale rajče ti ohne i 8 mm pozinkovanej drát :-) Jsem vloni pořizoval profi 10 mm spirály.

                                    NLauri - Profil | Út 19.3.2013 10:15:22

                                    airfish >> škoda že nepěstuju rajčata, to bych ho bral :)

                                      Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 10:04:03

                                      Pánové nechcete někdo prut? Je to takový spíše jezerák. Měl by být nepoužitý.

                                        Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 9:38:20

                                        VYDROUŠ >> Uff už jsem se lekl, že jsi ranní ptáče. A tebe jen vyhodili z práce:))