Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NVYDROUŠ - Profil | Út 19.3.2013 7:52:35

Brý ráno:-)) To je šilený hnus venku. Z práce nás nechali doma, tak se vám mohu věnovat:-))

    NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 6:17:06

    airfish >> Letos za štikama už jedině do zoo :-)))

      Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 6:15:52

      Ladineeek >> Škoda, že jsem v loňském roce žádnou nechytil. Mohl jsem mít na pívo:))

        NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 6:11:54

        VYDROUŠ >> Já už dírkařím zásadně jen na jednom přísně chráněném soukromém revíru :-)

          NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 6:11:14

          airfish >> Tohle jsou mražený štiky z louže, bezva byznys pro rybičkáře.

            NLadineeek - Profil | Út 19.3.2013 6:10:07

            fraisix >> Tohle bude odtávat do srpna :-D Už jsem si říkal, že letos prakticky skoro vůbec nebyly hlášeny povodňové stupně z důvodu jarního tání, ale jestli tohle bleskově roztaje, tak to bude docela hukot....

              Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 4:38:21

              Jinak tady to také vypadá spíše na stavění sněhuláků, než na ryby.

                Nairfish - Profil | Út 19.3.2013 4:05:30

                Ladineeek >> Ještě že jsi dal fotku toho marketu. Už jsem se lekl, že jsi tu štiku sám chytil:))

                  Nfraisix - Profil | Po 18.3.2013 22:02:13

                  Ladineeek >> jako já jsem chtěl, aby to odtávalo pomalu....ale né zas tak pomalu :)))

                    NVYDROUŠ - Profil | Po 18.3.2013 18:59:47

                    Ladineeek >> Hurá pujdeme na dírky:-))

                      NLadineeek - Profil | Po 18.3.2013 18:58:32

                      Plynulý přechod od štědrovečerní štiky k pomlázce.....

                        NLadineeek - Profil | Po 18.3.2013 18:57:03

                        Na zahájení vyrazíme na saních :-)

                          NLauri - Profil | Ne 17.3.2013 20:09:28

                          Přemas >> CarpHouser - 17.3.2013 16:32:41 >> paráda, dal jsem dva góly , ale zlomil hokejku :))

                            NVYDROUŠ - Profil | Ne 17.3.2013 19:28:46

                            Ahoj omlouvám se za neučast, ale měl jsem rodinné starosti. Manželka měla sraz, tak jsem dělal hlidače:-))

                              NLadineeek - Profil | Ne 17.3.2013 19:23:40

                              Přemas >> CarpHouser - 17.3.2013 18:13:10 >> Já už osejval skleník, ale nečekám z toho moc úspěch. Přes den tam bylo přes 30°C.....v noci tak o 1-2°C tepleji než venku, to je málo. Předpověď je úplně na pytel, voda se ohřeje nad 7°C nejdřív v květnu.

                                NCarpHouser - Profil | Ne 17.3.2013 18:13:10

                                Ladineeek >> To nevím, ale říkal, že to dá :o)) Jinak ve stínu celý den pod mrazem a předpověď je tragická :o(

                                  NLadineeek - Profil | Ne 17.3.2013 17:13:07

                                  Přemas >> CarpHouser - 17.3.2013 16:32:41 >> On fakt jel? To musel brát s sebou krumpáč :-)

                                    NCarpHouser - Profil | Ne 17.3.2013 16:32:41

                                    Lauri >> Tak jak na Rozkoši? Jak se bruslilo :o))

                                      NLadineeek - Profil | Ne 17.3.2013 7:22:42

                                      fraisix >> 20. ty Ostrovy? super :-) Akorát jsem si vzal 16-18. dovolenou, že vydrtím týdenní vycházky, tak budu muset jednou táhnout na MP :-)