Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

fraisix - Profil | Ne 17.3.2013 5:38:58

dobré ráno všem! pěkně jsme tu vázací sezónu včera zakončili :) ....a píšu si tedy do diáře 20.

    Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:11:54

    .... tak brobrou....

      Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:11:16

      ... a ukončuje to první liga........... :o)))))

        Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:10:03

        ... hlavně, že chutná .....

          Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:09:17

          ... no, je to nějako na ležáka, ale teď na nějaký úpravy prdím.....

            Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:08:19

            A škoda druhýho...........

              Kača. - Profil | Ne 17.3.2013 0:07:21

              Pá pá, první odpadlík. :o)))

                Kača. - Profil | So 16.3.2013 23:57:37

                Pic živočichové po pífču. :o)

                  Lauri - Profil | So 16.3.2013 22:39:18

                  fraisix >> Ve vaťasu volí nového papeže, proto tu nikdo není. Když jsem šel náhodou kolem, tak z oken šel bílý dým. Myslím si , že se o novém papeži dozvíme už zítra. Tipuju to na Přemysla CarpHousera l.

                    airfish - Profil | So 16.3.2013 8:41:41

                    fraisix >> To ješťe ne, ale už od sedmi trénuji vázání:)

                      fraisix - Profil | So 16.3.2013 8:10:44

                      tady nikdo...to už jste ve Vaťasu? :)

                        Kalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 16:11:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak hošani, letos bude co trhat.

                          airfish - Profil | Pá 15.3.2013 15:58:01

                          Lauri >> A to zítra bude pokračování.

                            Lauri - Profil | Pá 15.3.2013 15:54:05

                            airfish >> jo jo naposled blouznil o nějakých línech či co

                              airfish - Profil | Pá 15.3.2013 15:49:21

                              Lauri >> jj tein je zrádný však víš jak vždycky dopadá CarpHouser:))

                                Lauri - Profil | Pá 15.3.2013 15:41:04

                                airfish >> po deseti pívech umí člověk ledacos.
                                po deseti čajích ani nemluvím

                                  airfish - Profil | Pá 15.3.2013 14:49:03

                                  Lauri >> To po deseti pívech umím také:)

                                    Lauri - Profil | Pá 15.3.2013 14:41:50

                                    http://www.stream.cz/uservideo/544219-nehoda-brisni​-tanecnice
                                    tohle jsem vám na zítra objednal na šestou hodinu do Vatu

                                      airfish - Profil | Pá 15.3.2013 13:07:47

                                      Ladineeek >> Holt se tam dobře nakupuje:))

                                        Ladineeek - Profil | Pá 15.3.2013 13:02:29

                                        airfish >> A za dalších 100 k tomu přikoupil Hardy gentleman