Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Pá 15.3.2013 12:59:13

Ladineeek >> :))))
I ta cena 100 zlotých tomu napovídala:))

    NLadineeek - Profil | Pá 15.3.2013 12:54:52

    airfish >> Ale Laurimu v Kudowě ve stánku tvrdili, že je originál Sage!

      Nairfish - Profil | Pá 15.3.2013 12:33:41

      Lauri >> Tvé SAGE mi nějak moc připomíná Sigmu Shakespear:))

        Nfraisix - Profil | Pá 15.3.2013 12:31:26

        Ladineeek >> nezapomněl :))), jinak roura je fakt pěkná...

          NLadineeek - Profil | Pá 15.3.2013 11:08:04

          fraisix >> jo? si měl včera promoce, nebo se stal zázrak a řízek nezapomněl? :-D

            Nfraisix - Profil | Pá 15.3.2013 10:33:00

            Ladineeek >> tak už mám rouru :)

              Ndvorák - Profil | Pá 15.3.2013 10:27:22

              airfish >> Tak to se tam v létě přijedu podívat,pak mě nějak vysvětlíš kudy kam. Snad tam točej dobré pívo :-))

                NLauri - Profil | Pá 15.3.2013 8:12:54

                Kalužmistr >> já možná vyrazím už v neděli, pokud bude lepší počasí a nebude foukat vítr.

                  NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 8:10:56

                  Lauri >> Není tam ani noha, taky kdo by tam seděl, je zima jako prase a vítr ledovej. Já počkám až se voda oteplí a vyrazím na hadi. V loni šl první z vody 8.5. tak času dost.

                    NLauri - Profil | Pá 15.3.2013 8:07:09

                    Kalužmistr >> však Carphouser to říká proto, aby tam rybáři nechodili a byla vysoká účast ve Vaťasu :)

                      NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 7:47:41

                      Velká i malá louž jsou rozmrzlé celé.

                        NCarpHouser - Profil | Pá 15.3.2013 6:41:39

                        brach >> Na velké by se dalo stále ještě bruslit. Malá už je díky připouštění vody z řeky roztátá, ale to neznamená, že při těchto mrazech zase na chvíli zamrzne :o) Hlavní je, že teplota voda je stále nic moc, pro chytání ...

                          Nbrach - Profil | Čt 14.3.2013 21:17:57

                          Přemas >> CarpHouser - 14.3.2013 20:55:48 >>
                          Na ten led, který se MOŽNÁ vytvoří, stačí kýchnout....

                            NCarpHouser - Profil | Čt 14.3.2013 20:55:48

                            Lauri >> Vezmi si brusle, případně vrták na led :o)

                              NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 20:34:56

                              Přemas >> CarpHouser - 14.3.2013 20:09:22 >> jj to říkáš jen tak, abychom tam nejeli. A just tam pojedeme

                                NCarpHouser - Profil | Čt 14.3.2013 20:09:22

                                Lauri >> Raději grog, než to papivo z Montace :o)) Rozkos je studená, teď se ještě více ochladí a ani bych se nedivil, kdyby do zítra zamrzla :o)

                                  NLadineeek - Profil | Čt 14.3.2013 18:46:30

                                  Lauri >> :-))) To já bych jel možná na dýl a ještě se stavil v Agru pro substrát, pokud je někdo na vrátnici i v neděli (asi ne).

                                    NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 18:38:10

                                    Ladineeek >> já na Labe prdím, jel bych jen cca na dvě hodinky max. Uvidíš co ti řekne CH ve Vaťasu, ale zase mu nevěř vše. čím více čajů má, tím více mu to kecá a ke konci už ani nerozlišuje soukromák od svazovky :))

                                      NLadineeek - Profil | Čt 14.3.2013 18:24:35

                                      Lauri >> Bych možná jel taky....případně Elbe. Však jsem si dělal srandu - jako bych si pokaždý nedrhnul minimálně 20 minut boty v trávě :-)))

                                        NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 18:12:01

                                        Ladineeek >> já ti dám ty bahňáku, víš jak mám v autě čisto,né?
                                        Byl jsem už dvakrát. Ale v neděli přemýšlím o louži a velkých cejnech. Carphouser říkal že tam jdou na hod lopaty přes pade