Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Čt 14.3.2013 17:12:54

Lauri >> Už si byl konečně na rybách? Já pojedu snad v neděli, pokud to v sobotu nepřepísknu :-) A k tvý otázce - Ládinkovi bahno nevadí, když si pak může otřít boty do cizího auta :-)))

    NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 16:58:54

    na můj Sage je spoleh, nachytá i když tam ryba není :))

      NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 16:56:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak chlapci šup k vodě, je tam krásně. Chodil jsem jen v kraťasech a brodil se v pantoflích

        NCarpHouser - Profil | Čt 14.3.2013 16:29:31

        Lauri >> Teď budou břehy jako beton, při těch mrazech :o) Možná že i voda bude jako beton. Jinak v kemou to docela šlo, jen když bude hezky, tak tam díky karavanům moc místa není. Na cestě bude jako vždy fajn podklad. Velká je stopro zamrzlá ... PS: osobně si počkám, až se voda prohřeje ...

          NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 13:30:09

          Přemas >> CarpHouser - 10.3.2013 20:50:32 >> hele jaký je na louři břeh? Je to rozmáčené a bahnité nebo suché? Já jenom jestli mám vzít dceru a nebo Ladinka

            Nairfish - Profil | Čt 14.3.2013 11:00:54

            dvorák >> Asi čtyři kilometry. Takže tam na kole dojedu i já a s proviantem v batohu:))

              Ndvorák - Profil | Čt 14.3.2013 10:26:06

              airfish >> Jak je to daleko z Náchoda?

                Nairfish - Profil | Čt 14.3.2013 10:05:49

                fraisix >> Aha. V létě to budeme muset vyzkoušet:))

                  Nmimikry - Profil | Čt 14.3.2013 10:04:56

                  airfish >> hezkej svatostánek

                    Nfraisix - Profil | Čt 14.3.2013 10:01:28

                    airfish >> ale podávaj ji jenom s rumem :)

                      Nairfish - Profil | Čt 14.3.2013 10:01:16

                      dvorák >> jj a do postele padesát metrů:))

                        Nairfish - Profil | Čt 14.3.2013 10:00:20

                        Lauri >> Malinovku? Tak to nevím jestli tam vůbec vedou:)

                          Ndvorák - Profil | Čt 14.3.2013 9:43:02

                          airfish >> Moc krásná čerpačka!!!!

                            NLauri - Profil | Čt 14.3.2013 9:34:43

                            airfish >> sem se letos taky párkrát chystám, ale né na ryby...na malinovku

                              Nairfish - Profil | Čt 14.3.2013 7:40:03

                              mimikry >> Stánek s pivema buřtama tam už jeden mám a skoro u chaty:))

                                NVYDROUŠ - Profil | St 13.3.2013 20:37:10

                                airfish >> Kde je:-)) Přijedu a odtáhnu:-)

                                  Nmimikry - Profil | St 13.3.2013 18:37:12

                                  airfish >> to bude stánek s pivem a buřtama.nic nezapalovat

                                    Nstryček - Profil | St 13.3.2013 16:56:48

                                    airfish >> Zapálit

                                      NLauri - Profil | St 13.3.2013 11:43:02

                                      airfish >> tak to je matec, za chvíli si budeme kupovat vstup k vodě, protože se tam jinak nedostaneme.

                                        Nairfish - Profil | St 13.3.2013 10:32:05

                                        Tak pánové přívěsy začínají být i okolo Metuje:(