Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Út 12.3.2013 20:41:02

brach >> jj škoda, ale taky mám plno, šel bych hned. U toho vázání se člověk tak pěkně odváže...

    Nbrach - Profil | Út 12.3.2013 14:30:54

    Lauri >>
    Dělám, dělám.
    Bohužel, slavím narozky své vnučky (16.3.) a zároveň svoje (17.3.), takže Vatikán je pasé...

      NLauri - Profil | Út 12.3.2013 13:49:41

      Ladineeek >> tomu věřím, hned bych šel s vámi, ale bohužel :(
      A přitom tak rád vážu

        NLadineeek - Profil | Út 12.3.2013 13:34:51

        Lauri >> Mně už z toho jde úplně huba šejdrem.

          NLauri - Profil | Út 12.3.2013 13:28:50

          Tak co chlapci, už si děláte žízeň na sobotu?

            NLadineeek - Profil | Út 12.3.2013 10:24:28

            fraisix >> Zítra nebo ve čtvrtek prý proběhne předání :-)

              NLadineeek - Profil | Út 12.3.2013 8:11:19

              fraisix >> Už jdu na to :-)

                Nfraisix - Profil | Út 12.3.2013 7:35:04

                Ladineeek >> no, neproběhlo, musíš ho víc uhánět :)

                  NLadineeek - Profil | Út 12.3.2013 6:04:41

                  fraisix >> Čau, tak co, už proběhlo předání? :-) Já jen jestli se můžu těšit :-)))

                    Ndvorák - Profil | Po 11.3.2013 23:38:59

                    Lauri >> Koukal jsem,pěkná šťuka...

                      NLauri - Profil | Po 11.3.2013 13:30:33

                      dvorák >> já mám letos všehovšudy jednu štiku :)

                        Ndvorák - Profil | Po 11.3.2013 9:42:57

                        Lauri >> Z toho asi 280 tloušťů a plotic...
                        Kapra ani sebevražedného dravce zatím žádného :-)

                          NLauri - Profil | Po 11.3.2013 9:09:10

                          dvorák >> 300 ryb? To já nemám za tři roky :))

                            Ndvorák - Profil | Ne 10.3.2013 22:24:32

                            Kalužmistr >> Já mrznul včera v Jar.,asi 50 plotic na červa. Šlo to přeukrutně,ale taky fučelo a poprchávalo,tak jsem s tím praštil. Teď makám odpolední celej týden a tak jim dám pokoj. Letos asi tak 300 ryb a žádná zapsaná -((

                              NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 22:16:59

                              dvorák >> Malá louž je celá rozmrzlá a už tam mastěj kapromaso.

                                Ndvorák - Profil | Ne 10.3.2013 22:15:33

                                Kalužmistr >> Nádhera. Já už na ryby dlabu,jezdil jsem každej den a nevyšel bych s úlovkáčem. Počkám až bude teplo,nahřeju si párkrát hřbet nad fídrem a pak dravci. Teď v týdnu už mě otravoval jakejsi hmyz na naši přehradě..

                                  NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 21:24:51

                                  Nazdar muchaři a cejnaři:-) Já se připravuji na dravce kteří na mě číhaj.

                                    NLadineeek - Profil | Ne 10.3.2013 21:22:19

                                    fraisix >> Ale snaha se cení :-) Já akorát namotal vlasce a šňůry, to se nepočítá :-(

                                      NLadineeek - Profil | Ne 10.3.2013 21:21:20

                                      Přemas >> CarpHouser - 10.3.2013 20:50:32 >> Krásnej cejn. Bude hůř, má přituhnout, to bude komplet chytatelné spíš až začátkem dubna :-/

                                        NCarpHouser - Profil | Ne 10.3.2013 20:50:32

                                        To jen kdybyste nevěděli, jak vypadá Rozkošský cejn :o))