Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NCarpHouser - Profil | Ne 10.3.2013 19:13:13

Ladineeek >> My byli včera na Rozkoši, ještě na malé plavaly kusy ledu. Takže jsme nemohli na hlubší vodu. Vydřeli jsem pár cejnů. Voda je ledová, zatím nic moc :o)

    Nfraisix - Profil | Ne 10.3.2013 18:10:43

    Ladineeek >> já jsem byl jenom včera a byla celkem kosa, vody hodně moc, tak jsem moc dlouho nevydržel a odešel sem s brutálním zerem - škoda, že není v okolí nějakej flyable stoják, to by bylo jinčí kafe :)

      NLadineeek - Profil | Ne 10.3.2013 17:24:38

      Tak se pochlubte, kdo byl dneska na rybách, nakonec se udělalo venku docela hezky.... u nás jsme dneska prodávali povolenky, pstruhovku teda moc lidí nemá.....

        NLauri - Profil | Pá 8.3.2013 19:02:59

        Ladineeek >> ještě taky nevím. Stále se rozhoduju

          NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 18:58:20

          Lauri >> dopoledne se rozhodnu, ale spíš ne, má lejt ostopéro.......co ty?

            NLauri - Profil | Pá 8.3.2013 18:49:55

            Ladineeek >> jak zítra, jedeš někam?

              NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 18:37:12

              Lauri >> No duhák by si to mohl splést s granulí :-D

                NLauri - Profil | Pá 8.3.2013 18:35:07

                Ladineeek >> vezmu si jeden na ULko

                  NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 18:00:06

                  airfish >> Na tom bych mohl pomalu porážet hovězí dobytek :-D

                    Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 17:20:55

                    Ladineeek >> :)))
                    Devatenáct kilo možná váží:))

                      NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 16:36:13

                      Nechystáte se někdo na mečouny? Chtěl jsem 19 kg obratlíky, přišly krapet větší.....

                        Nfraisix - Profil | Pá 8.3.2013 9:43:55

                        Ladineeek >> tyjo, včera jsem to nestihl, třeba se to povede dneska :) ...no a nebo po víkendu :)

                          Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 8:44:47

                          Ladineeek >> jj choroš je na rybách hodně důležitý:))

                            NLauri - Profil | Pá 8.3.2013 8:13:49

                            airfish >> no jo Tunek, ten má otevčeno pořád :)) Tam bych klidně chodil na sedánky, ale asi by jsi přes hustý dým neviděl na svěráček :)

                              NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 6:23:27

                              airfish >> Byl jsem tam, ale prej až příští tejden, to samý na Plhově. Asi budu muset začít chovat červy doma sám. S tím budu, hádám, mít po partnerské stránce doma asi značný úspěch :-D

                                NLadineeek - Profil | Pá 8.3.2013 6:21:24

                                fraisix >> Tak trochu mám vyhlédnutou vestu od Dragonu, protože málo která mi splní to, co potřebuju. Narvat tam 2 krabky (v případě vláčení), nějaký ty hovadinky kolem včetně zavěšení peanu, choroše, cvakátka, (odznaku ehm) a podobnejch ptákovin. Do toho ještě nějaké bezpečné místo na povolenku a mobil, kdybych se koupal :-) A samozřejmě úchyt na rakeťák. No když tak na to koukám, tak ta moje vietnamka je docela praktická a zvykl jsem si na vysoký užitný standard :-D

                                  Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 0:48:06

                                  fraisix >> Tak za tohle máš plusový bod plus poděkování:))

                                    Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 0:39:36

                                    Přemas >> CarpHouser - 7.3.2013 13:13:03 >> Tož to nemám tušení. Já byl jinde:))

                                      Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 0:37:12

                                      Lauri >> Dnes jsem byl chytřejší a po práci našel konečně hospodu, kde je otevřeno:))

                                        Nairfish - Profil | Pá 8.3.2013 0:33:26

                                        Ladineeek >> Ano je to tam co mají Aru Araravnu od kterého mám málem uštípý prst:))