Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 15:06:00

Ladineeek >> a doprdele, teď už se ve Vaťasu vživotě neukážu

    fraisix - Profil | Čt 7.3.2013 14:55:11

    Ladineeek >> taky jsem ji měl a taky jsem měl stejnej problém s velikostí :)) až budu doma, tak to vyfotim a pošlu - je to zkracovací vesta - dá se odendat spodní díl. já teďka chytám s těma kozama, tak už normoš vestu nepoužívám...jinak ta snowbee vesta v bazáči vypadá moc pěkně, za šestikilo by to byl celkem dobrej kauf...

      Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 14:51:16

      fraisix >> Jinak tuhle vestu mám od 14 let, tehdy mi byla strašně velká, teˇďka se do ní skoro nevejdu :-) Samozřejmě od kluků šikomovokejch - ale drží - teda krom zipu, ten je už novej.

        Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 14:50:49

        fraisix >> Jo jo, sledoval jsem je. No mám v plánu nějakou krátkou na brodění, ale ještě jsem nikde nenašel takovou, co by mi vyhovovala co do velikosti a množství kapes, úchytů na bazmeky a tak. Můžeš mi poslat foto :-) Ale ty máš určitě větší velikost, typoval bych :-)

          fraisix - Profil | Čt 7.3.2013 14:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ladineeek >> na tom maskáči je to těžká stylovka :))) kdybys chtěl, tak mám vestu, kterou nepoužívám - můžu přinejst na vázání ukázat...a vlastně jsem koukal v bazaru byly taky nějaký pěkný vesty.

            Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 14:43:02

            Tak si říkám, zda by to nechtělo novou vestu :-)

              Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 13:49:18

              Přemas >> CarpHouser - 7.3.2013 13:47:11 >> Olda takhle chodí pořád, to není žádný důkaz :))

                CarpHouser - Profil | Čt 7.3.2013 13:47:11

                Lauri >> Oldu jsem dneska viděl, nový fráčko, plnou nákupní tašku a šel na pivo do Beránku :o)))

                  Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 13:15:49

                  Přemas >> CarpHouser - 7.3.2013 13:13:03 >> cože, to už o mně teda o někom vědí?

                    CarpHouser - Profil | Čt 7.3.2013 13:13:03

                    airfish >> Oldo, nevíš náhodou, kdo přepadl plechovku?? :o))

                      Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 11:32:19

                      Ladineeek >> něco pro tebe
                      http://www.mrk.cz/miniclanky.php?id=30135

                        Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 11:12:42

                        Ladineeek >> tak pro to koukej něco udělat. Už mě nebaví hnípat se ve východních čechách. Pak budeme dělat Vázání mušek v Náchodě nekde na Václaváku, do vatikánu nás v oblecích nepustí. Veškeré výdaje budou samozřejmě hrazeny z peněz daňových poplatníků. Ale to se nemá před volbami říkat. :))

                          Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 11:08:57

                          Lauri >> Až budu na hradě, tak tebe si vezmu jako hlavního poradce.

                            Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 11:05:01

                            Ladineeek >> copak odkaz nešel otevřít? :))
                            Já si tam normálně červy objednávám přes e-schop, tak tam zkus dát příponu .com

                              Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 11:01:10

                              Lauri >> voe :-)

                                Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 10:57:49

                                Ladineeek >> jj mrnki na odkaz www.prodejcervunachod.eu

                                  Lauri - Profil | Čt 7.3.2013 10:55:48

                                  airfish >> to nesmíš hodit po perníkových chaloupkách ,ale po nějakých hospodách na úrovni. http://www.pivnicetunel.wz.cz/index_soubory/Page346​.htm

                                    Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 9:15:44

                                    airfish >> tak to je přímo na námku? takže to nejsou ty chovatelské potřeby jak tam mají toho velkýho amozonskýho papouška, jo? :-)

                                      airfish - Profil | Čt 7.3.2013 9:13:58

                                      Ladineeek >> ???:)))
                                      Na mě musíš pomalu:))
                                      Je to vedle Tunelu (hospody) a o kousek dál je Teta.

                                        Ladineeek - Profil | Čt 7.3.2013 9:08:23

                                        airfish >> To je tam vedle Tety za námkem?