Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Čt 7.3.2013 8:59:26

Lauri >> Asi to letos bude nějaký divný rok. Včera jsem zadal do gpsky souřednice jiné hospody a když jsem tam dorazil , tak bylo opět zavřeno:(

    Nairfish - Profil | Čt 7.3.2013 8:43:38

    Ladineeek >> Zkus spíše Míru v chovatelských potřebách. V rybařině nebudou.

      NLauri - Profil | Čt 7.3.2013 8:34:21

      Ladineeek >> já jsem jel jen tak na lehko neměl jsem s sebou ani háček, vše jsem si půjčil. Šel jsem se spíš provětrat než na ryby. Myslím, že v Náchodě červy neseženeš, kámoš je kupuje v Jaráku. Leda by jsi musel nazazit na přejetého psa, to by jsi měl červů plno

        NLadineeek - Profil | Čt 7.3.2013 8:28:00

        Lauri >> Místo olůvka malé krmítko, trochu strouhanky a utrhali by ti ruce :-)) Dneska si jedu do NA vyřídit placku, zatím mi dopadla působnost jen k nám, ale je to na delší povídání. Každopádně se chci ještě stavit v rybářským kšeftě, zda nemaj červíky.

          NLauri - Profil | Čt 7.3.2013 8:21:47

          Ladineeek >> to se může stát jenom mě, kolega nachtal dost bílých ryb a já jednu štičku a pak už nic. Ale aspoň jsem nezahájil s nulou, tu si nechávám na opravdové zahájení :))

            NLadineeek - Profil | Čt 7.3.2013 8:08:54

            Lauri >> Moc pěkný :-D

              NLadineeek - Profil | Čt 7.3.2013 8:08:39

              Lauri >> :-) Ne, fakt, ty hornety s trojhákama nadělaj na pstruhovi hrozný škody, s BL jednohákem to bude v poho, pokud bude wob dobře chodit.

                NLauri - Profil | Čt 7.3.2013 8:06:50

                Chlapci, tak včera jsem byl poprvé na rybách. Zatímco kolega chytal kapříky, karasy,cejny a cejnky. Já chytajíc hned vedle něj vytáhl jednu štiku nic víc. Šticí nástraha byl rohlík, po zahájení ho nejspíš budu vláčet.

                  NLauri - Profil | Čt 7.3.2013 8:00:11

                  Ladineeek >> nech tam trojháky a tvař se sportovně, to bude stačit

                    Nairfish - Profil | Čt 7.3.2013 6:59:10

                    Ladineeek >> Skoro:))

                      NLadineeek - Profil | Čt 7.3.2013 6:44:43

                      airfish >> To si zase bral tak 200 krabiček, ne? :-)

                        Nairfish - Profil | Čt 7.3.2013 6:38:01

                        Ladineeek >> A já myslel, že špatně vidíš:))
                        Teď jsem háčky bral a nejbližší době objednávat asi nic nebudu.

                          NLadineeek - Profil | Čt 7.3.2013 6:12:26

                          airfish >> Se dá prakticky objednat jen z jejich eshopu :-/ Sháním BL jednoháky na hornety, malý woby a plandy.....

                            NVYDROUŠ - Profil | St 6.3.2013 20:59:18

                            Ahoj hoj

                              Nairfish - Profil | St 6.3.2013 16:12:59

                              Ladineeek >> Tak to tady nemám:))

                                NLauri - Profil | St 6.3.2013 15:15:03

                                Ladineeek >> hlavně že je dnes hezky, za chvíli vyrážím. Ještě naleštím woby a jdu na to

                                  NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 14:30:11

                                  fraisix >> Plavačka a feeder tedy nebude naším společným zájmem :-D

                                    Nfraisix - Profil | St 6.3.2013 14:18:26

                                    Ladineeek >> z nouze a nerad ještě občas přívlač :) jo a při naprosto speciálních příležitostech by šlo zauvažovat o nahození na těžoura, ovšem takováhle speciální příležitost už několik let nenastala :)))

                                      NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 13:55:22

                                      airfish >> háčky HANÁK H 11 SBL asi nevedeš, viď? :-(

                                        NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 13:32:24

                                        fraisix >> Dobrý, psal jsem mu a prej ti to 100% do 16.3. stihne předat. No na ryby můžeme každopádně :-) Provozuješ krom muškařiny a dírkařiny ještě nějaký technologické výdobytky doby? :-)