Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nfraisix - Profil | St 6.3.2013 13:06:04

Ladineeek >> s předáním mimo vázání bych nedělal vědu - prostě spolu zajedem na ryby a bude...

    NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 13:01:10

    fraisix >> Ok, tak mě to teoreticky stačí do půlka dubna, jenže kdoví kdy se mi pak zase uvidíme, když už pak vázání v dubnu asi nebude...... to je šmoula, achjo.

      Nfraisix - Profil | St 6.3.2013 12:58:52

      Ladineeek >> no, to si právě nejsem jistej, se s nim domluv - my budem mít zas nějakou hospodu asi až tak za tři tejdny či měsíc...

        NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 12:48:13

        fraisix >> A stihne to tak, aby si mi to mohl předat toho 16.?

          Nfraisix - Profil | St 6.3.2013 12:43:41

          Ladineeek >> tak včera Řízek zapomněl přinýst to tvoje pouzdro - jak moc na něj spěcháš?

            NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 12:36:26

            Lauri >> Hm to je klasika, hlavně minulej podzim jsem proseděl v kanclu skoro všechny pěkný dny a pak na víkend lilo. No jako kluk jsem vydržel u vody 4 hodiny v lijáku a kose, že jsem nebyl schopnej nahodit, jak jsem se klepal, ale teď už bych asi takovej fanatik nebyl :-D

              NLauri - Profil | St 6.3.2013 12:32:45

              Ladineeek >> člověk se těší na víkend a počasí to nemůže pochopit

                NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 12:31:16

                Lauri >> Pokud bude trvalej déšť, tak asi ne.....to je na pytel :-(

                  NLauri - Profil | St 6.3.2013 12:18:31

                  Ladineeek >> jo a na sobotu hlásí déšť, jedeš i tak?

                    NLauri - Profil | St 6.3.2013 12:16:32

                    airfish >> pěkně vypadá chatička, škoda že v řece nejsou ryby když tam chytáš ty :)) Nakonec bych je od tebe musel kupovat .....

                      Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 15:22:28

                      Ladineeek >> To asi ne:)) Majitel tam jedno léto pořád něco opravoval a verada je nová.

                        NLadineeek - Profil | Út 5.3.2013 15:19:12

                        airfish >> Ve stavu rozkladu :-)

                          Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 15:12:57

                          TOKR >> Je to chata:)) Ale v jakém stavu to netuším.

                            NTOKR - Profil | Út 5.3.2013 15:11:36

                            airfish >> je to i chata, nebo jen skladiště dřeva ?

                              Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 14:32:21

                              fraisix >> Litr píva beru na hodinu:))

                                NLauri - Profil | Út 5.3.2013 14:21:04

                                airfish >> to je pochopitelné, že kvůli pár pravidelných násoskům nebudou otevírat :)

                                  NLauri - Profil | Út 5.3.2013 14:20:11

                                  brach >> nevím nezkoušel jsem

                                    Nfraisix - Profil | Út 5.3.2013 14:14:20

                                    airfish >> za litr píva beru :))))

                                      Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 13:32:27

                                      fraisix >> Tak to ještě chvíli počkám až to bude za 2500,- a pak ti ji v létě budu pronajímat za litr na víkend:))

                                        Nfraisix - Profil | Út 5.3.2013 13:24:03

                                        airfish >> tak jsem to asi našel, teď je za 245000,-