Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 13:19:47

Ladineeek >> Spíše o dvě:))

    NLadineeek - Profil | Út 5.3.2013 13:10:57

    airfish >> To se spletl o nulu, ne? :-D

      Nfraisix - Profil | Út 5.3.2013 13:02:44

      airfish >> tak teď už vím, proč to ještě nikdo nekoupil :)))

        Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 13:00:30

        fraisix >> Aktuálně nevím, ale chtěl za to asi 600 000:)))

          Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 12:59:28

          fraisix >> jj:)))

            Nfraisix - Profil | Út 5.3.2013 12:57:48

            airfish >> to ještě nikdo nekoupil? a kolik za to chtěj? :)

              Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 12:56:54

              Hledám hodného souseda:)

                Nfraisix - Profil | Út 5.3.2013 12:56:11

                airfish >> tam jsou ještě zazimovaní...ale úplně jsem dostal chuť na pívo :)

                  Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 12:53:30

                  Lauri >> Dnes jsem dopadl na Ostrovech podobně, ale já s tím počítal:))

                    Nbrach - Profil | Út 5.3.2013 12:47:35

                    Lauri >>
                    A šlape ti? - mě pořád..

                      Nairfish - Profil | Út 5.3.2013 12:43:23

                      Lauri >> Už ti k tomu chybí jen zesilovač a reprobedny:))

                        NLauri - Profil | Út 5.3.2013 12:38:24

                        Přemas >> CarpHouser - 5.3.2013 12:31:50 >> ale prosím tě nesejčkuj , při nejhorším koupíme vodku no
                        http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1164

                          NCarpHouser - Profil | Út 5.3.2013 12:31:50

                          Lauri >> Moc se netěšte, asi sem zavane vzduch ze Sibiře :o((
                          http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=4

                            NLauri - Profil | Út 5.3.2013 12:25:09

                            Ladineeek >> čemu se směješ? Až to u mě někdo uvidí, tak se to stane trendem kaprařů

                              NLadineeek - Profil | Út 5.3.2013 12:17:27

                              Lauri >> :-DDD

                                NLauri - Profil | Út 5.3.2013 12:15:38

                                Ladineeek >> však to je dobře, že jsi je neprodal. To já si letos koupil na kaprařinu taky konečně pořádný hlásič. Už se těším až rozmrzne Rozkoš

                                  NLadineeek - Profil | Út 5.3.2013 10:32:27

                                  Lauri >> Mimochodem, hlásiče dva mám, nějaký levný v akci 1+1, ale fungujou docela dobře :-)

                                    NLadineeek - Profil | Út 5.3.2013 10:31:52

                                    Lauri >> Láďa to chtěl vloni prodat, ale nakonec neprodal, protože nikdo nepochopil, že se jedná o sbírkové modely :-) Čekám, až dozraje čas a znovu to nabídnu :-)

                                      NLauri - Profil | Út 5.3.2013 10:14:49

                                      Přemas >> CarpHouser - 5.3.2013 10:11:55 >> však Láďa to prodal v eurech Němcům

                                        NCarpHouser - Profil | Út 5.3.2013 10:11:55

                                        Lauri >> Tohle jsou ale výstavní muzejní kousci. Za tohle by kdejaký Němec trhal ruce :o))