Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | Út 5.3.2013 9:27:14

Ladineeek >> copak, ty už končíš s kaprařinou? :))))))))))

    Lauri - Profil | Út 5.3.2013 9:26:38

    airfish >> to jo já měl vyschlo v puse už od lázní a pak zavřeno, to nasere

      airfish - Profil | Út 5.3.2013 9:24:52

      Lauri >> Tak to jsem měl kliku, že jsem až tam nedojel:))

        Lauri - Profil | Út 5.3.2013 9:17:08

        airfish >> včera byla zavřená, bohužel. Byl jsem jediný co tam lomcoval s klikou :(

          Pike - Profil | Út 5.3.2013 9:14:04

          airfish >> tak to je základ. Buďte rádi, že to máte za humnem. Tu není naprosto nic, a je to prima to takhle spojit s restaurací.

            airfish - Profil | Út 5.3.2013 9:00:12

            Pike >> Teď to tam o rybách moc není. Klika, že tam je alespoň Bavorka:)

              Lauri - Profil | Út 5.3.2013 8:51:48

              Pike >> ano bývalo jich tam dost

                Lauri - Profil | Út 5.3.2013 8:51:29

                airfish >> no jo jsou to rychlíci, zregulovali to za den :)

                  Pike - Profil | Út 5.3.2013 8:45:40

                  airfish >> Přeci jen jsem tam již pár let nebyl. Ryb tam ale bývalo dost.

                    airfish - Profil | Út 5.3.2013 8:31:05

                    TOKR >> Oni stáhli cyklostezku pod most, tak to je jen ten kousek.

                      airfish - Profil | Út 5.3.2013 8:29:41

                      Lauri >> Já tam byl včera dopoledne a nic tam ještě nebylo:))

                        airfish - Profil | Út 5.3.2013 8:28:45

                        Pike >> jj přesně tam:)

                          TOKR - Profil | Út 5.3.2013 8:22:19

                          Lauri >> Ahoj, sorry že se cpu do vaší otázky, ale to zregulovali jen tuto stráňku, nebo pokračovali i do zatáčky ?

                            Pike - Profil | Út 5.3.2013 8:22:17

                            Lauri >> není ten poslední flek u hraničního přechodu?

                              Lauri - Profil | Út 5.3.2013 7:55:34

                              Jak nám to ti chlapci pěkně zregulovali,že

                                Lauri - Profil | Út 5.3.2013 7:52:48

                                Tak včera jsem si parádně zachytal, lipani a pstruzi šli na hod. Nej nástraha Meps Black fury

                                  brach - Profil | Po 4.3.2013 11:49:27

                                  airfish >>
                                  Náš pivovar se v Táboře 2013 neúčastnil, protože reklam (což je při vítězství zřejmé) si přeje být ušetřen, neboť není schopen vyhovět dalším objednávkám dodávek potencionálním zákazníkům, které by si samozřejmě přál nezklamat.

                                  Není nafukovací....

                                    brach - Profil | Po 4.3.2013 11:30:18

                                    Lauri >>
                                    Naprosto v pohodě, nejsem vyloženě hádavý typ, ale patriot - to tedy ano (a vlastenec, i když se to nenosí).

                                      Lauri - Profil | Po 4.3.2013 9:16:56

                                      Ladineeek >> vím, že to není město, ale líp to zní :))

                                        Lauri - Profil | Po 4.3.2013 9:16:29

                                        brach >> neber to osobně, byla to jen narážka na Láďu, věřím že se dá Opat pít. Jen když jsem ho pil naposled na zimáku v Olivětíně, tak jsem tak tak stihnul doběhnout na záchod :))