Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 4.3.2013 9:12:55

Ladineeek >> Opat není pívo. A nebo o něm nikdo neví:))

    Nbrach - Profil | Po 4.3.2013 9:08:01

    Ladineeek >>
    Proto mluvím o kvasnicové dvanáctka, kde je docela záruka na její kvalitové stálosti. Docela dobrá je i točená jedenáctka, ale do dalších experimentů se nehodlám pouštět.

      NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 9:05:22

      brach >> Opat není zase tak špatnej, kdyby trochu ustálil "jakost". Občas je dobrej, občas se z toho po......

        NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 9:04:31

        airfish >> Vy jste prevíti, že vám není rovno :-P

          NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 9:02:49

          Lauri >> Olivětín není město a dostal jsem ji od bejvalýho sládka :-)

            Nbrach - Profil | Po 4.3.2013 8:57:55

            Lauri >>
            Zřejmě jsi nepil Opata - kvasnicovou dvanáctku...

            Mimochodem - před čtyřiceti lety byl Primátor hroznej. Docela dobrej začal být v okamžiku, kdy pivovar Náchod získal sládka z pivovaru Olivětín.

              Nairfish - Profil | Po 4.3.2013 8:57:11

              Lauri >> Teď jsem to právě vygůglil, ale nestihl dát:))

                NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:56:01

                Ladineeek >> dvacet kilo je v nenávratnu, jsem v klidu a povolenku si kupovat nebudu, uteču ti kdykoliv i v neoprénech :))

                  NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:54:45

                  Ladineeek >> možná máš pravdu s tou čepicí
                  http://www.youtube.com/watch?v=_ywx3TwknxQ
                  něco na tom asi bude

                    NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:53:13

                    Ladineeek >> jj beztak ji nosíš, protože jsi ji vyhrál v tombole na plese města Olivětín :))

                      NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 8:51:57

                      airfish >> Dietu mám v plánu, zejtra začnu :-)

                        Nairfish - Profil | Po 4.3.2013 8:51:08

                        Ladineeek >> Teď se už nevejdeš mezi stromy?:)))

                          Nairfish - Profil | Po 4.3.2013 8:49:49

                          Lauri >> :)))))

                            NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 8:48:48

                            Lauri >> Hochu, aby ses nedivil, před 20 kily jsem vynikal v přespolním běhu na 6 km.

                              NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 8:47:48

                              Lauri >> Voe já za to nemůžu, že mám tak velkou škebli, že mi klasická velikost kšiltovky není, jediná od Opata byla dostatečně velká :-D

                                NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:47:08

                                airfish >> prosímtě ten než se rozběhne, tak my dva stačíme odchytat a pomalu odpochodovat :))

                                  NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:46:15

                                  Ladineeek >> zbroják pochopím, ale RS? To je blbost. Stačí se podívat na fotky. Kdo nosí čepici s Opatem, nemůže být zdravej, to je jasný.

                                    Nairfish - Profil | Po 4.3.2013 8:40:23

                                    Lauri >> No musí. Až mě bude honit, tak aby věděl proč už nemůže:))

                                      NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 8:38:25

                                      Lauri >> Jj, třeba kvůli zbrojáku musím chodit k doktorce každejch 2,5 roku, tady teoreticky každejch 5 let, když o to budu požádán.

                                        NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:37:33

                                        Ladineeek >> to musíš mít potvrzení od doktora?