Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Po 4.3.2013 8:20:02

Lauri >> Ještě mi chybí z Hradce lejstro (přijde asi tenhle tejden) a pak rozsah působnosti na papíře, u doktorky jsem už byl, foto mám, takže už čekám jen na tohle.

    NLauri - Profil | Po 4.3.2013 8:15:49

    Ladineeek >> uvidíš, třeba budeš mile překvapen. Už jsi RS?

      NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 21:45:09

      VYDROUŠ >> jj už bylo na čase :) Zdarec

        NVYDROUŠ - Profil | Ne 3.3.2013 20:25:30

        Lauri >> Tak dobře no, my tě nahradíme:-)) Ahoj

          NLadineeek - Profil | Ne 3.3.2013 20:09:04

          Lauri >> Jasný, chápu. Ta druhá věta zní dost nereálně :-)

            NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 20:00:54

            Ladineeek >> né že bych těch šest kusů před oslavou nedal, ale prostě nepůjdu i mně samotnému by to bylo blbé. Třeba přijdou i Vydrouš s Kalužmistrem a nevešli by jsme se ke stolu :)) Musíte tentokrát vázat beze mě, i když uznávám že motám dobře, hlavně jazykem po osmém pivu :)

              Nfraisix - Profil | Ne 3.3.2013 17:00:19

              Ladineeek >> já je ani neodmotávám, to nemá na tu chvíli cenu :)) ...ale jako v dnešním počasí to byl s mouchou boj, chtělo by to ještě trošku oteplení...

                NLadineeek - Profil | Ne 3.3.2013 14:38:48

                fraisix >> Tak to je fajne. Já musím už pomalu navinout šňůry zpátky, už se to blíží....

                  Nfraisix - Profil | Ne 3.3.2013 13:25:05

                  Ladineeek >> to je odvážnej scénář, myslim, že by ho doma asi moc nepochválili :)))) btw. dneska jsem byl zase na chvilku u vody a vymušil jsem první dvě letošní ryby - pěkného pleskáče a malého tlouštíka :)

                    NLadineeek - Profil | Ne 3.3.2013 13:18:14

                    Lauri >> Aha..... tak jedině, že by si přišel před druhou, dal 6 kousků a na půl 4 si doma jako na koni :-)

                      NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 12:03:30

                      Ladineeek >> já nemůžu oslava začíná ve čtyři a bude trvat do večerních hodin, tentokrát stopro nepřijdu.

                        NLadineeek - Profil | Ne 3.3.2013 10:56:01

                        Lauri >> mimochodem, 16.3. má narozky manželka a taky jdu, tak koukej alespoń večer dorazit .-)

                          NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 10:49:58

                          Ladineeek >> jo ale po pár pivech bude 50cm a výš

                            NLadineeek - Profil | Ne 3.3.2013 10:37:24

                            Lauri >> Žádnej půlmetrovej se nekonal ty proroku :-)

                              NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 10:19:10

                              Ještě že nejdu do Vaťasu, to bych pořád poslouchal o Láďovejch půlmetrovejch tlouštích :)

                                NLauri - Profil | Ne 3.3.2013 10:17:58

                                Kača. >> zdar, vím kdo to tam zkoupil všechno, chtějí tam prej udělat loděnici jako je v jachtáči. Pozemek rozprodat po malých kouscích a vypadá to, že tam bude karavan vedle karavanu. A ve vodě loď vedle lodě......... :(

                                  NLadineeek - Profil | So 2.3.2013 19:35:54

                                  VYDROUŠ >> Nazdárek!

                                    NLadineeek - Profil | So 2.3.2013 19:34:48

                                    Přemas >> CarpHouser - 2.3.2013 18:51:18 >> Já to tušil, že níže už to nebude ono...... tak hlavně, že byl člověk na čerstvým vzduchu ;-)

                                      NVYDROUŠ - Profil | So 2.3.2013 19:25:48

                                      ahoj přatelé

                                        Nfraisix - Profil | So 2.3.2013 18:51:26

                                        Ladineeek >> jj, není problém.