Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

CarpHouser - Profil | So 2.3.2013 18:51:18

Ladineeek >> dole zase naopak bylo v Labi vod moc, takže jsme objeli bazary, potrápili ryby na jedné menší říčce, opálili si xychty a na pozdní odpolední čaj jsme již byli doma :o)

    Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:46:41

    Kalužmistr >> No to doufám že ne..... zase se tam trochu krotíme, aby nebyla hned ostuda :-)

      Kalužmistr - Profil | So 2.3.2013 18:43:08

      Ladineeek >> To je blbí místo na předání, určitě ho tam necháš :-)

        Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:41:22

        fraisix >> Tady teklo vody tak akorát, bylo to fajn :-) Škoda že to mám skoro hodinu cesty, bych jezdil častěji........hele mám na tebe prosbu, Řízek by ti měl předat pro mě pouzdro na mušák, tak jestli mi ho prosím předáš ve Vatikánu :-)

          Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:39:36

          dvorák >> Správnej přístup. Já jsem dneska nasbíral z lovnýho fleku plnou igelitku plastu, budu muset začít pravidelně vozit pytle.....

            Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:38:27

            dvorák >> Dobrej výkon mít začátkem března druhou stránku, to jsem měl vloni až někdy v létě :-)

              Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:37:48

              dvorák >> Za půl hodiny jsem to pak začal balit, už jen 1-2 plotice, zkoušel sem to pak už jen na plavačku. Ta zkratka zpátky byla lepší :-) Ale zase už vím, že existuje Sebuč :-D tak to byl dobrej výkon v ty kose, pivo jako odměna bylo zasloužené :-D

                fraisix - Profil | So 2.3.2013 18:27:10

                Ladineeek >> tak tos měl dobrý, já jsem zůstal věrnej mouše, leč teklo dost vody sněhového charakteru, tak se to asi na aktivitě ryb trošku podepsalo...ale co, bylo pěkně aspoň, zítra něco vymyslím, abych neodcházel se zerákem :)

                  fraisix - Profil | So 2.3.2013 18:20:54

                  Kalužmistr >> já jsem se léčil po návštěvě konkurenčního vázacího sezení, ale k vodě jsem šel - taky jsem tam moc dlouho nevydržel, pač na sluníčku ta hlava bolela nějak víc a ryba stejně nešla...

                    Kalužmistr - Profil | So 2.3.2013 18:20:19

                    Ladineeek >> Určitě už budu vyrážet ale spíš na kontrolu než chytat, tady na řece si někteří myslí že můžou všechno. V loni touto dobou už vláčeli a letos jim to spočítám.

                      dvorák - Profil | So 2.3.2013 18:18:03

                      Ladineeek >> Já už píšu docházky na druhou stránku povolenky,takže jsem si dnes dovolil rybačku vypustit. Ale jako pecivál jsem si nepřipadal,dojel jsem k HK.
                      Přišlo pak ještě dost ryb? V kolik jsi balil?

                        Kalužmistr - Profil | So 2.3.2013 18:17:59

                        Ladineeek >> Víš proč jsi tolik ryb vytáhnul, proto aby se podívali na novou RS

                          Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:17:05

                          Kalužmistr >> To je snad nejhorší možná varianta :-)) Ale příští týden má být taky hezky, tak to doženeš :-)

                            Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:15:52

                            fraisix >> Já první hodinu taky zero, ale pak mi poradil zkušenější kolega kam to házet a už to bylo skoro co hod to ryba :-) Ploťky a tloušti...

                              Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 18:15:06

                              brach >> Přeji brzké uzdravení, snad to nebude nic vážného! ;-)

                                Kalužmistr - Profil | So 2.3.2013 18:02:39

                                Nazdar hošani, dnes bylo krásně a já vocas starej se léčil z včerejší návštěvě nálevny.

                                  fraisix - Profil | So 2.3.2013 17:57:21

                                  Ladineeek >> já jsem byl s mouchou...a odnesl jsem si prvního letošního zeráka...

                                    brach - Profil | So 2.3.2013 17:04:21

                                    Ladineeek >>
                                    A nebo je nemocný...
                                    Kurňa!

                                      Ladineeek - Profil | So 2.3.2013 16:30:18

                                      Kdo nebyl dnes na rybách je pecivál :-)

                                        Kača. - Profil | So 2.3.2013 16:12:13

                                        Tak dnes vycházka kolem Rozkroče a povím Vám, z toho by se jeden přímo posral. A povodí Labe by mělo vyděláno. Motorový pily tam jedou na plno a stromy padaj k zemi. A i nějaký to roští. To mě hlava nebere. Člověk si tam postaví bivak, aby schoval děcka a i trocha vyspání a je to špatně. Ale že se tam vyřezávaj fleky vo sto péro, pily řvou na kilometry daleko, to nikoho asi nezajímá. Jde to s tou vodou pěkně do hajzlu. Návaly masařek, mistrů světa v lovu trofejních ryb a jím podobných idividuí tam bude za chvilku tři prdele. Uvidíme, co tam po nich zůstane bordelů a všeho.