Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Pá 1.3.2013 14:30:44

fraisix >> Co v polívce, ale hlavně v pívu:))

    Nfraisix - Profil | Pá 1.3.2013 14:15:46

    airfish >> to už vidíš bobše i v polívce, ne? :)

      NCarpHouser - Profil | Pá 1.3.2013 13:41:51

      fraisix >> a třetí, do party :o)) Wostrý pití, zakalená mysl, wolové :o))

        Nairfish - Profil | Pá 1.3.2013 13:38:54

        Tak jsem právě dorazil další pětistovku, tentokráte dvanáctky. A na sobotu a neděli si beru dovolenou:)

          NLauri - Profil | Pá 1.3.2013 13:33:03

          Přemas >> CarpHouser - 1.3.2013 12:48:00 >> to máš pěkné kamarády, tak je vem do Vaťasu ať někdo pije s Láďou něco ostřejšího :))

            NLauri - Profil | Pá 1.3.2013 13:29:57

            Ladineeek >> kam jedeš? Jel bych si z tebou zavláčet

              Nfraisix - Profil | Pá 1.3.2013 13:14:23

              Přemas >> CarpHouser - 1.3.2013 12:48:00 >> to jsou kámoši z čajového kroužku? :))))

                Nairfish - Profil | Pá 1.3.2013 12:58:57

                Přemas >> CarpHouser - 1.3.2013 12:48:00 >> To myslíš ty dva kapry na Broďáku? Tak ty už jsem ti sežral:))

                  NCarpHouser - Profil | Pá 1.3.2013 12:48:00

                  Hele vy dva srandisti, mějte na paměti, že mám kamarády, kteří se jmenují Vasil a Ivan :o))

                    Nfraisix - Profil | Pá 1.3.2013 12:09:55

                    Ladineeek >> vyleješ se se mnou :)) zítra taky asi udělám první zářez do povolenky - pokud teda opět nepůjdu na díry, tak po zimě opráším mušák a zkusím čapnout nějakou tu ploťku nebo tlouštíka :)

                      NLadineeek - Profil | Pá 1.3.2013 12:03:13

                      Lauri >> Toho čaje. Jinak zejtra nebo v neděli konečně udělám první zářez do povolenky, už se těším :-)

                        NLauri - Profil | Pá 1.3.2013 12:01:49

                        Ladineeek >> Koho Carphousera nebo toho čaje? :))

                          NLadineeek - Profil | Pá 1.3.2013 11:55:12

                          Lauri >> Toho jsem se bál nejvíc :-DDD

                            NLauri - Profil | Pá 1.3.2013 11:53:07

                            Ladineeek >> ani večer, to budu vylitej z domu. Musíš se vylejt s Carphouserem čajem :))

                              NLadineeek - Profil | Pá 1.3.2013 11:27:26

                              Lauri >> A nedorazíš ani večer? S kým se tam vyleju?

                                NLauri - Profil | Pá 1.3.2013 11:18:12

                                Chlapci musím se předem omluvit z příštího vázacího sedánku, zapomněl jsem totiž že slavíme první narozeniny holky a co bych to byl za otce, který by tam chyběl. Stačí už to, že jsem na to zapoměl :(
                                Takže soryy chlapci, tentokrát Vám s vázáním nepomůžu :))

                                  Nairfish - Profil | Pá 1.3.2013 8:17:05

                                  Kalužmistr >> Já jsem vstával před pátou a vytvořil padesát bobešů. To by mohlo stačit:))

                                    NKalužmistr - Profil | Pá 1.3.2013 7:26:29

                                    Tak koukejte vstávat a tvořit hodnoty, tak šupšup.

                                      NLauri - Profil | Čt 28.2.2013 11:03:54

                                      Ladineeek >> ne ne v Bělovsi je čistá voda, však to video je z těch míst jak se čepuje Ida, ty jsi asi myslel tu vodu nad splavem :)

                                        NLauri - Profil | Čt 28.2.2013 11:02:38

                                        airfish >> jednou jsem to taky zažil a byl jsem tam úplně sám, po padesáti duhácích jsem mazal unaveně domů