Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Čt 28.2.2013 9:58:32

Ladineeek >> Spíš víc krvavá:((

    NLadineeek - Profil | Čt 28.2.2013 9:55:15

    Lauri >> Akorát ta voda bejvá kalnější :-))

      Nairfish - Profil | Čt 28.2.2013 9:54:30

      Lauri >> jj v Bělovsi to je po vysazení paráda:))

        NLauri - Profil | Čt 28.2.2013 8:27:37

        jedno video když jsem si byl zachytat v Bělovsi na Metuji, zrovna když nasazovali duháky
        http://www.youtube.com/watch?v=JFv4um50DZE

          NLadineeek - Profil | Čt 28.2.2013 6:08:51

          Lauri >> to je chrdobec :-D

            NLauri - Profil | St 27.2.2013 19:26:23

            Ladineeek >> já vím a koulí před sebou kuličku z houna :))

              NLadineeek - Profil | St 27.2.2013 19:13:20

              Lauri >> Ten je černo-modrej. A má úplně jinak poskládanou kastli, viz. obrázek :-)

                NLauri - Profil | St 27.2.2013 19:10:45

                Kalužmistr >> to bude hovnivál

                  NKalužmistr - Profil | St 27.2.2013 18:38:53

                  Ladineeek >> Já si to taky myslím ale nejsem si jist.

                    NLadineeek - Profil | St 27.2.2013 18:37:46

                    Kalužmistr >> To vypadá na zlatohlávka čoveče

                      NKalužmistr - Profil | St 27.2.2013 18:23:07

                      Nazdar, dnes při vázání jsem zjistil že mám pomocníka a to ještě fešáka ale nevím o co se jedná. Asi už bude jaro.

                        NLadineeek - Profil | St 27.2.2013 9:20:48

                        brach >> Tak jsem to znovu rozjel a zkusím získat působnost v rámci VÚS :-) Když to nevyjde, tak alespoň budu vědět, že jsem pro to něco udělal....

                          Nairfish - Profil | Út 26.2.2013 23:08:58

                          Lauri >> To fakt asi nedopadne:))

                            NLauri - Profil | Út 26.2.2013 23:01:28

                            Ladineeek >> srandisto

                              NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 20:19:55

                              VYDROUŠ >> Jo hodíme, 16.3. ve Vaťasu :-))

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 26.2.2013 19:50:50

                                Ahoj všem

                                  NVYDROUŠ - Profil | Út 26.2.2013 19:50:35

                                  Ladineeek >> Ahooj a velká gratulace. Hodíme pak řeč co se týká zkoušek:-))

                                    NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 19:12:00

                                    brach >> No jo, nějak se s tím poperu. Co nebudu vědět, tak se zeptám zkušenějších :-)

                                      Nbrach - Profil | Út 26.2.2013 18:58:46

                                      Ladineeek >>
                                      Při nástupu do jakékoliv funkce (předseda RK, předseda MO, RS) jsem žádné školení neabsolvoval. Do všeho jsem musel vniknout sám.

                                        NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:50:53

                                        brach >> Každopádně jsem myslel, že proběhne nějaké školení k fci, protože tam mám stále dost otazníků......