Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:47:10

Kalužmistr >> Ok....

    NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:46:55

    brach >> Aha........... no každopádně jsem se dneska ptal, takže už to asi nejde :-( Byli u toho prakticky všichni lidé ze zkušební komise. Ale ještě uvidím, co mi řekne hospodář.

      NKalužmistr - Profil | Út 26.2.2013 18:43:42

      Ladineeek >> Je to stále stejný, až bude více žadatelů budu informován, to je vše co vím.

        Nbrach - Profil | Út 26.2.2013 18:40:34

        Ladineeek >>
        Zkoušky jsme dělali v roce 2000 na okresním úřadě. Po zkouškách jsem požádal šéfa komise o rozšíření působnosti na Vč.kraj.

          NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:37:07

          Kalužmistr >> Jo? Nechceš mi prosím v SZ napsat nějaké podrobnosti? Moc by mě to zajímalo.....

            NKalužmistr - Profil | Út 26.2.2013 18:30:15

            Ladineeek >> Tak jseš dobrej když jsi to takto zvládnul. Já jsem taky žádal o rozšířenou pravomoc a vono to není tak jednoduché ale snad to dopadne.

              NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:23:23

              brach >> Hm, nevím........ každopádně jsem měl oficiálně jednu chybu v testu, neoficiálně vše správně, neboť měli chybu v listině správných odpovědí, ale případná oficiální korektura by byla "úředně" náročnější, než to nechat tak, jak to bylo :-) takže "správná" odpověď na jednu otázku byla, že na pstruhových revírech mohu lovit na 2 udice s 2 návazci opatřené jednoháčky, dvojháčky, nebo trojháčky :-))) No nic, chyba se vloudit může, nedělám z toho žádnou tragédii :-)

                NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:19:46

                brach >> Po vykonání zkoušek jsem se ptal asi jednatele VÚS, zda můžu získat působnost i jinde než na revíru MO Police a bylo mi řečeno že ne. Každopádně jsem už kontaktoval našeho hospodáře, že bych měl zájem o rozšíření. Ale vzhledem k tomu, že mě v sobotu zvolili do výboru, tak budou asi chtít abych se spíše soustředil na práci v rámci mé MO.

                  Nbrach - Profil | Út 26.2.2013 18:18:36

                  Ladineeek >>

                  Jinak - dost nechápu ty naše pohlaváry.
                  Každá RS dělá zkoušky víceméně stejné. Tak proč nemůže kontrolovat všechny revíry zapojené v celorepublikovém hospodaření.

                    NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:17:28

                    Kalužmistr >> Bylo to jednodušší než zbrojní průkaz. Ještě bych rád časem dělal zkoušky na hospodáře a papír na výlov ryb el. proudem. Podle mě krajskou stráž jen tak dělat nemůžu, že to bude podmíněný asi nějakýma rokama praxe či dalšíma zkouškama....a ani bych na to neměl dech - minimálně z časových důvodů. A pokutové bloky byly zrušeny, to byla pro mě novinka.

                      Nbrach - Profil | Út 26.2.2013 18:16:39

                      Ladineeek >>
                      Měl jsi usilovat o celý Vč.kraj...

                        NKalužmistr - Profil | Út 26.2.2013 18:13:50

                        Ladineeek >> Kde všude máš pravomoc kontrolovat? Že to nebylo těžký zmáknout zkoušky?

                          NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:12:33

                          brach >> No rád bych Metuje 4, 5 a 6, ale nevím jak to dopadne, každopádně jistou mám Metuji 6 a ty 3 naše stojáky....

                            NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 18:11:44

                            Kalužmistr >> Ano, ano :-)))

                              Nbrach - Profil | Út 26.2.2013 18:03:55

                              Ladineeek >>
                              Máš polický revír, nebo celý kraj?

                                NKalužmistr - Profil | Út 26.2.2013 18:00:42

                                Ladineeek >> Nazdar všem, tak máme nového RS?

                                  NLadineeek - Profil | Út 26.2.2013 12:59:23

                                  Zkouška složena úspěšně :-)

                                    NLauri - Profil | Út 26.2.2013 8:14:14

                                    airfish >> hlavně aby tam bylo dost popelníků

                                      Nfraisix - Profil | Út 26.2.2013 7:45:17

                                      airfish >> tak super, píšu do kalendáře! :)

                                        Nairfish - Profil | Út 26.2.2013 7:09:36