Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Po 25.2.2013 16:03:20

Přemas >> CarpHouser - 25.2.2013 9:33:06 >> Hm, to bych blil.

    NCarpHouser - Profil | Po 25.2.2013 9:33:06

    Ladineeek >> Tak jsem to vzal přes kalkulačku, a MO Náchod účast 8,5%. Taky je to vidět, na těch akcích ve Vaťasu, že přijdou 2-3 Náchoďáci. Jinak MO Náchod 150 Poláků ...

      NLadineeek - Profil | Po 25.2.2013 8:11:32

      airfish >> Hm to snad ani nejde okomentovat :-/

        Nairfish - Profil | Po 25.2.2013 8:07:47

        Tak takto vypadá 540 členů MO Náchod.

          NLadineeek - Profil | Po 25.2.2013 6:52:51

          Přemas >> CarpHouser - 25.2.2013 6:42:43 >> Já se někdy musím přijet podávat na vaše schůze :-)) My měli schůzi v sobotu od 16:00, já přišel domů o půlnoci a měl ji jak prase cvičky. Účast byla 48% ze 211 členů, jestli si ty čísla dobře pamatuju :-) A v MO nemáme členem jedinýho Poláka, tak jsem se z hrdosti na to musel picnout :-)) Ráno jsem si raději přivstal, dokud jsem ji ještě měl a šel vyházet sníh, pak už jsem jen stonal.... :-/

            NCarpHouser - Profil | Po 25.2.2013 6:42:43

            Lauri >> asi Matouš. Už se nerozesílají pozvánky na brigády poštou, ale píší SMS ... to víš, pokrok je pokrok :o)

              NLauri - Profil | Ne 24.2.2013 20:27:11

              Přemas >> CarpHouser - 24.2.2013 10:30:16 >> komu ho mám nahlásit?

                NKača. - Profil | Ne 24.2.2013 12:30:24

                Přemas >> CarpHouser - 24.2.2013 12:28:28 >> Asi ne, ale větší pivnice, to by se už dalo. :o)))

                  NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 12:28:28

                  Kača. >> My se tam vždycky zasmějeme té nemohoucnosti cokoliv smysluplně řešit, a ekonomicky myslet :o) Nebo bys někde jinde potkal stavbu větší garáže za 1mil.?

                    NKača. - Profil | Ne 24.2.2013 11:52:32

                    Přemas >> CarpHouser - 24.2.2013 10:30:16 >> Ještě že na takováto posezení bez párasu a kafíčka nechodím. :o))) Raději mezi přáteli u pifíčka a dobré zábavy. :o))))))))

                      NKača. - Profil | Ne 24.2.2013 11:49:58

                      Pic živočichové. :o)

                        NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 10:30:16

                        Lauri >> Klasika, 9 členů výboru a 35 přísedících. Párek, ani kafe opět nebylo. Jo a máš si nahlásit tel. číslo, aby ti mohli napsat SMS, ohledně brigád :o)) PS: Olda to šel určitě zapít ...

                          NLauri - Profil | Ne 24.2.2013 9:08:08

                          airfish >> tak dej pak echo jak to probíhalo, ještě jsem tam nebyl

                            NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 7:50:43

                            Ladineeek >> Ty už si jak Pražák, 5cm a hned takové drama :o)) PS: jako předevčírem a včera bych ani psa nevyhnal, v přírodě musejí být hezké závěje a návěje :o)

                              NLadineeek - Profil | Ne 24.2.2013 7:46:01

                              Doma v posteli :-)) Vzhledem k sněhové kalamitě nadlidskej úkol :-)

                                Nairfish - Profil | Ne 24.2.2013 7:40:30

                                Přemas >> CarpHouser - 24.2.2013 7:34:15 >> Asi má nějaké divoké sny:)))
                                Vyrážím na schůzi.

                                  NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 7:34:15

                                  Ladineeek >> Kde? :o))

                                    NLadineeek - Profil | Ne 24.2.2013 0:14:14

                                    Voe jsem tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                      Nstryček - Profil | So 23.2.2013 18:04:54

                                      Lauri >> zkusím díky jezdím tudy ted do práce tak to pořádně omrknu

                                        NLauri - Profil | So 23.2.2013 17:55:24

                                        stryček >> spíš zkus to Labe, bude tam větší naděje na úlovek