Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

stryček - Profil | So 23.2.2013 16:54:28

Chtěl jsem poprosit o radu. Má smysl jet na ryby na Labe do Jaroměře a nebo na Upu do Skalice? (feeder)

    airfish - Profil | So 23.2.2013 14:34:35

    Jo pánové u nás je taková divná MO:((

      Ladineeek - Profil | Pá 22.2.2013 16:47:27

      airfish >> A pak jen sundáte saka a jdete lepit hráz :-)))

        brach - Profil | Pá 22.2.2013 14:01:53

        Příprava na odpolední čaje...

          airfish - Profil | Pá 22.2.2013 11:55:19

          Ladineeek >> U nás to je sváteční záležitost a je to povinně v obleku s kravatou:))

            Ladineeek - Profil | Pá 22.2.2013 11:34:48

            airfish >> Vy máte schůzi v neděli ráno? Co je to za de*ilní termín? :-))))

              CarpHouser - Profil | Pá 22.2.2013 10:14:50

              airfish >> Tak já tam raději přijdu tuhle neděli, na ten tvůj adventistický datum už se mi nechce :o)

                airfish - Profil | Pá 22.2.2013 10:01:23

                Kalužmistr >> Však to je pro CarpHousera a ten je opožděný:))
                Pod vlivem určitě ne. Už jsem dnes navázal šedesát blešivců:)

                  Kalužmistr - Profil | Pá 22.2.2013 9:53:17

                  airfish >> Nazdar, ještě jsi asi pod vlivem, 24.2.2012 je minulostí haha.

                    airfish - Profil | Pá 22.2.2013 9:48:57

                    Přemas >> CarpHouser - 19.2.2013 10:46:32 >> Výroční členská schůze se koná 24.2.2012 od 8 hodin v jídelně Rubeny.

                    To je tuto neděli:))

                      airfish - Profil | Čt 21.2.2013 8:29:11

                      Kalužmistr >> Tentokrát jsem si prozíravě vybral hospodu kde v deset zavíraj:))

                        airfish - Profil | Čt 21.2.2013 8:27:10

                        Kalužmistr >> Tak pánové vstávat a cvičit:) Já už mám vypitou kávu a přemýšlím, jestli mám vázat, nebo se jít podívat k vodě:))

                          Kalužmistr - Profil | Čt 21.2.2013 7:29:02

                          airfish >> Když už jsi doma tak brzo tak to nebylo moc velký ejchuchu :-))

                            Kalužmistr - Profil | Čt 21.2.2013 7:27:56

                            Ladineeek >> Nedošlo ale bylo mu zle :-))

                              Ladineeek - Profil | Čt 21.2.2013 6:20:59

                              airfish >> To už ses vrátil? To snad došlo pívo, ne?

                                airfish - Profil | St 20.2.2013 22:16:10

                                VYDROUŠ >> Děkuji Ti:))

                                  airfish - Profil | St 20.2.2013 22:15:27

                                  Kalužmistr >> Hlášení by mohlo být i teď, ale nechce se mi:))

                                    VYDROUŠ - Profil | St 20.2.2013 18:49:43

                                    airfish - 20.2.2013 14:23:26 >Ahoj vše NEJ NEJ>

                                      VYDROUŠ - Profil | St 20.2.2013 18:48:39

                                      Ahooj vydry

                                        Kalužmistr - Profil | St 20.2.2013 17:42:40

                                        airfish >> No tak to je jasný, hlášení bude v pátek, možná :-))