Parkování v Klenčí

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ncarrot - Profil | Po 29.4.2013 7:40:12

olin68 - >> jak jsem psal uz jinam, parkuje se u rybníka

    Nvrbek - Profil | So 28.7.2012 13:52:26

    olin68 >> cau,nevš nahodou jestli to bere na klenčí,už jsem tam dlouho nebyl,ale asi před měsícem mi to tam docela bralo na pelety

      Nolin68 - Profil | So 14.1.2012 13:53:10

      skororybar >> máš pravdu.taky se mi tam pokusily dostat,ale naštěstí žádnou škodu neudělali.snažím se parkovat abych na auto viděl ale nic by jsi na dálku neudělal.

        Nskororybar - Profil | So 14.1.2012 13:41:26

        olin68 - >> nemám tušení ale doufám že něco podniknou.
        je to to krásný revír a je nepříjemné když přijdeš k autu a máš rozbité sklo.