Nejhorší kaprové pruty

Pište jsem na které kaprové děličky si máme dávat pozor, posílejte i fotky a také vysvětlení proč zrovna na ně si máme dávat pozor. :-D
Autor diskuse: Quick2803 - Profil , 11.1.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

nofish - Profil | Út 25.12.2012 10:35:20

Davercz >> za ty prachy co to stojí, to jsou slušné prty. Má je jeden kamarád a nevypadají vůbec zle. Za ty peníze dostaneš pruty se kterými se dají chytat ryby. Jestli chceš o deko lehčí, víc strakaté, nebo hledat jakékoli jiné chyby, tak je neber :-)

    petr616 - Profil | Út 25.12.2012 10:24:22

    Davercz >> Taky sem je koupil ale u vody jeste nebyly, ale podle referenci za ty drobny...

      killer1 - Profil | Út 25.12.2012 10:11:44

      Davercz >> mám je a pro nenáročné a občasné kapraře jako jsem já jsou to super proutky:-)

        Davercz - Profil | Út 25.12.2012 10:00:59

        Máte někdo zkušenosti s pruty shakespeare cypry carp 3,6m/3,00 lbs?

          cooldy - Profil | Út 25.12.2012 9:42:45

          Co myslíte jak by byly na tom kapráky od značky JAF...?

            markos - Profil | Po 16.1.2012 0:26:34

            Mitchel,Konger nej jebkky,nekupovat,to vám tu rybařinu spíš znechutí

              PYTLAKS - Profil | Ne 15.1.2012 23:32:07

              ta měkost se mi u těch mitchelů líbí,ale to je tak vše

                PYTLAKS - Profil | Ne 15.1.2012 23:30:47

                griphok >> no a asi ještě uvidíš co tě čeká,kámoš si koupil 3 dilné dragony a používá je na dravce ten prut se ohne pouze v horním dílu jinak nikde,trochu mi to připominá ty přívlačové pruty s chvějivou špičkou,kámoš si ho koupil a prut tvrdý jak trubka,ale špička byla ohnutá pořád,myslím že ho měl jednou ha rybách a to bylo naposled

                  griphok - Profil | Ne 15.1.2012 23:00:00

                  PYTLAKS >> mitchel premium carp, jsem měl taky, a po cca 8 návštěvách u vody mi praskl na třikrát poslední díl, jsou dost měkké v porovnání s jinými 3lb u druhé zase cítím pohyb v sedle navijáku.

                    PYTLAKS - Profil | Pá 13.1.2012 11:06:57

                    a ty moje pruty prožívají opravdu tvrdé zacházení,někdy si myslím,že kdyby měly ruce,tak od nich určitě dostanu

                      PYTLAKS - Profil | Pá 13.1.2012 11:03:44

                      Tak já mám asi už 15 let convincery od albatrosu a pořád jsem max. spokojen pevná páteř,ve spojce neklepou a to používám i 200g olova na řece ikdyž je to jen 2.5lb prut jak hodně lidí píše,že nemá rádo měkké pruty,tak já ano a to chytám jen na řekách,občas na maře na vyvážku,musíte se naučit sněma zaseknout a zdolávání i menší ryby krásně cítíte jen jsem nechal vyměnit první a poslední očka a pruty šlapou dál,nebudu měnit dokud se nezlomí a to se do nich opírám hodně,největších šmejdů jsem viděl dost na vlastní oči,kolega koupil byrony u vody třetí nához a praskl mu díl,na to že to měl 3lb prut a 60g olovo,tak jsme nevěděli co si o tom myslet,mitchel premium carp,poprvé u vody a naposled-nevydržel blank,kamarád má jedno alivio a druhý beastmaster kromě ceny v nich není tak velký rozdíl jen beast je tužší při stejné gramáži a slouží mu dobře

                        čeman 29 - Profil | Pá 13.1.2012 10:33:55

                        Quick2803 - >> Myslim si ze nejhorsi je kdyz jsou karove pruty v rukou toho kdo snimi neumi zachazet a na znacce nesejde...

                          Bobertik - Profil | Pá 13.1.2012 10:32:14

                          kohi >> se semou therapy nesouhlasím, mám 2x a to 3,9 trojdíly a spokojenost

                            Pvl - Profil | Pá 13.1.2012 10:22:52

                            rumi7 >> Nic se nemá přehánět :o§)

                              devro - Profil | Čt 12.1.2012 12:57:13

                              Pozor na pruty Century,Harison a jim podobné.Tyto pruty jsou podezřelé a jejich přemrštěná cena neodpovídá kvalitě jaká se dá pořídit např. v Lidlu a podobných obchodech,ale to už je na každém z nás co si pořídí

                                certbert - Profil | Čt 12.1.2012 11:40:23

                                Quick2803 - >> Být Tebou tak bych se zeptal které pruty přežily tvrdá léta špatného zacházení-:o))

                                  Martin... - Profil | Čt 12.1.2012 11:35:40

                                  Fishky >> jak píšeš, kdyby sis měl pruty vybrat, tak u toho strávíš hodně, aby sis vybral ty, co se ti líbí. Když je vyhraješ, tak s tím nic nenaděláš a můžeš s nima jak říkáš max. třískat ořechy ze stromů nebo jako tyčky k rajčatům

                                    Fishky - Profil | Čt 12.1.2012 10:18:05

                                    Martin... >> No já bych si dovolil malinko nesouhlasit ;-) nikdy jsem s žádným prutem neměl problém, vesměs co jsem si vybral mi i sedělo, šlapalo, posloužilo, ať už šlo o laminátový prut, posléze teleskop, či následně děličky... měl jsem jich hodně, některé lepší, jiné méně dobré a takřka na všechny rád vzpomínám, ale tak odfláknutej nekvalitní šmejd, jako Full Metal Gear od Starbaitsu, to jsem nikdy nepotkal a snad už ani nepotkám. Tyhle kšunty jsem si nevybral - ale vyhrál na závodech. Páč jsou ve třech librách - ale takový ráhna na tříškání ořechů, že jsem nic takového předtím neviděl, nechal jsem si je na raketu jako zakrmovací pruty. Na obou se mi po pár hodech začalo "přetáčet" první očko, takže házet s něma je zážitek, když se pletenka omotává o špici, současně naviják mi na nich nedrží, páč prokluzuje "no name" sedlo. Takže co chvíli dotahuju závit, co chvíli narovnávám očko. Na obchodě stávali dvojku, v ten samý rok jsem si kupoval Tribaly od Shimana, ty mám bez jakékoli chybičky na kráse dodnes a jsou to na tuty nejlepší pruty, co jsem kdy měl - stály o patnáct set víc jak ty kšunty od Starbaitsu, takže zas takový cenový rozdíl tam není, ale kvalitativně je to jako porovnávat lískáč s uhlíkáčem. Jsou pruty, které nestojí moc a poslouží, no a jsou pruty co stojí dost a neposlouží, důležité je umět vybrat - na jedny z prvních Alivií od Shimana jsem chytal, byly to parádní pruty za hubičku, pracovaly suprovně a nachytaly hromady ryb. Neřekl bych, že jediným kritériem je cena, Sumo Royal Carp od DAMu stály před nějakými osmi roky kolem 6 či 7mi tisíc, na tu dobu do byla taky slušná darda a když jsem je ze skladu bral, vybírat jsem musel z dvaceti kusů, abych vybral dva, co byly jakž takž OK - v některých loupalo, neseděly spoje, špatně měly zalakované očka, jeden měl dokonce očko prasklé. Dnes v té ceně jde sehnat v pohodě prut od Century a to je uplně jiná písnička...

                                      Vojtěch - Profil | Čt 12.1.2012 10:08:02

                                      Nejhorší kaprové pruty snad neexistují, každý prut v sobě nese něco, ale je to dané vývojem a dobou.
                                      Nemůžeš srovnavat staré a nové technologie a materiály.

                                        rumi7 - Profil | Čt 12.1.2012 9:18:16

                                        Pvl >> jo,holt jsou někteří velcí puntičkáři to s tou houbičkou v očku.třeba soused od rodičů v baráku má felicii(jednu z prvních)a ten má v autě bačkory jen na jízdu(neberu to u kamioňáků).přijde k autu,vyzuje je,vezme bačkory.a to takhle udělá tisíckrát za den po městě.a to samý s botama z práce,nedojde ani k bytu,má už přezůvky na začátku chodby.nebo jde v ponožkách.