Nejhorší kaprové pruty

Pište jsem na které kaprové děličky si máme dávat pozor, posílejte i fotky a také vysvětlení proč zrovna na ně si máme dávat pozor. :-D
Autor diskuse: Quick2803 - Profil , 11.1.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

pikoklik - Profil | Čt 12.1.2012 8:57:41

mylsím že nejhorší jsou teleskopy od kongera. kamarád je má a zažívá s nima pravé peklo. stekně jako s navijákama.

    ondra-voj - Profil | Čt 12.1.2012 8:28:43

    nejhorší pruty jsou žádné pruty :-))) Někdy si člověk vystačí i s prutem z tržnice za 2 stovky.... a kolikrát nachytá více jak s drahými pruty. Každý ale prochází vývojem, kdy postupně stopá na kvalitativním žebříčku.... :-))

      cuchak - Profil | Čt 12.1.2012 8:25:46

      Quick2803 - >> moje....o)))

        C.T.S - Profil | Čt 12.1.2012 7:01:55

        Zatim nejhorsi jsou esox spider carp 3lbs 3,60 za dvě sezony jsem je 3 krat zlomil na stejnem miste posledni dil u spoju:-(

          Gall - Profil | Čt 12.1.2012 6:54:17

          Erva >> alivia 3lbr mám letos již čtvrtý rok (po teleskopech na zkoušku, že pak koupím lepší) a max spokojenost, nešetřím je, sem tam spadnou, se 100g olovem+ PVA to léce super a očka v poho, za cenu 1000Kč/ks super!!!

            agig - Profil | Čt 12.1.2012 5:53:48

            Ahoj já mám špatné zkušenosti s pruty Byron Specimen ale jsou to zkušenosti již tak 15 let staré od té doby jsem s těmito pruty nepřišel do kontaktu jejich problém byl ve pojce tam praskali jako prt 3.5 lb a praskali při 70 g olovech a ten samej problém jsem měl s pruty DAM.myslím že se jmenovali Andi Litl carp na první pohled nádherný pruty ale ten samej problém 3.5 lb a 80 g olovo je dostalo do kolen ale jak říkám jsou to vzpomínky 15 let staré to bylo ještě vše v plenkách a neměli to ještě tak zmáklí ale otrávilo mi to tenkrát život fest za ty pruty od toho DAMUjsem měnil 3 krát stáli mne 500 marek 250 marek jeden což bylo tenkrát balík a radoval jsem se z nich tak 2 měsíce než to v tý spojce znovu prasklo pak jsem si přidal peníze a pořídil jsem si DAM sumo ty stáli 350 marek jeden a ty jsem měl 10 let na ty nedám dopustit ale každá sranda něco stojí ;-) proto doporučuji našetřit si nějakou tu pětku a trochu si připlatit člověk tak předejde spoustě sklamání a zbytečnejch nervů a lítání s reklamacema ;-)

              Martin... - Profil | St 11.1.2012 22:31:32

              Lee-Haney >> amen kolego

                Martin... - Profil | St 11.1.2012 22:31:19

                Domino222 >> to joo

                  Martin... - Profil | St 11.1.2012 22:30:02

                  Pvl >> já vím :o)) ale doufám, že se najde pár inteligentních hlav v socialistickém Polsku... :o))

                    Lee-Haney - Profil | St 11.1.2012 22:28:07

                    Martin... >> Mám na to stejný názor jako Martin.Ono kritizovat prut ohledně oček a já nevím čeho ještě je sice hezké,ale těžko se dá chtít po prutu za litr zázraky.Kdyby je uměl tak není potřeba dražších prutů.Ono když se u prutu za litr prodřou za dva roky očka to je ještě v klidu,ale když se u prutu za 10K loupe lak ,popřípadě lak mění barvy a ja nevím co ještě tak to je teprve smutné...

                      Domino222 - Profil | St 11.1.2012 22:27:07

                      Martin... >> Hovorí sa: Niesom taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci!! A niečo na tom asi bude..

                        Pvl - Profil | St 11.1.2012 22:25:37

                        Hope >> no comment :o§))

                          Pvl - Profil | St 11.1.2012 22:25:08

                          Martin... >> Každý to nepochopí . Někteří až po špatných zkušenostech

                            Hope - Profil | St 11.1.2012 22:24:30

                            Pvl >> Na tak proto byl tak divnej s tou houbičkou mě to hned bylo divný,že máš takovýho divnýho kamaráda :-)))))

                              Martin... - Profil | St 11.1.2012 22:22:07

                              Quick2803 - >> nejhorší pruty? pro blbce snad všechny, pro inteligentního člověka snad žádný. Každý přeci pochopí, že prut za pár stovek nemůže udělat práci, co udělá prut za pár tisíc...to je jako kdyby si člověk koupil škodovku a chtěl se poměřit s ferrari...no co auto jako auto a oboje určeno k řízení. Sice né každý má peníze na rozhazování, ale i tak se dá vybrat kvalitní proutek a vyloženě kopyto, které se hodí spíš jen jako tyčka k rajčatům. Jen to chce vědět, co chce a na co a ak si jen vybrat podle toho, co mu líp sedne do ruky, než tady číst některé plky někoho, kdo si koupí prut za ár stovek a očekává, že vydrží tolik, co za několik tisíc, které má vedle ve stojanu.

                                Pvl - Profil | St 11.1.2012 22:21:57

                                Hope >> Ba ne, to nebyl kamarád --ani omylem !

                                  Hope - Profil | St 11.1.2012 22:20:04

                                  Pvl >> Jo to se někdy stává,člověk šetří na nesprávném, místě :-) To je případ i tvého kamaráda :-)

                                    Pvl - Profil | St 11.1.2012 22:14:15

                                    Hope >> Nevím proč nezainvestoval ? (nebyl z těch co by na to neměli) Nadobíčko vlastnil celkem slušný .

                                      Pvl - Profil | St 11.1.2012 22:08:21

                                      Erva >> Jen jsem si dovolil doplnit :o§) Zde máš případnou odpověď :o§) Proč bych tolik zainvestoval ,když tu samou práci udělá i levný ..

                                        Hope - Profil | St 11.1.2012 22:03:55

                                        Pvl >> No kdyby trošku při šetřil, tak se mohl na celou houbičku vyprdnout a mohl si užívat rybaření :-)