Pronájem chat u Staňkovského rybníku

Dobrý de, prosím vás, chtěl bych poradit ohledně ubytování u Staňkovského rybníku, nejlépe pronájem chaty, kousek od vody pro pět až šest osob. předem dík
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmourek1978 - Profil | Út 3.4.2012 20:20:35

To: harpunar kokory - Čau, pořád sháním, ale nenašel jsem nic. Ty o něčem nevíš???

    Njenda.k - Profil | Čt 22.3.2012 21:56:34

    ahoj mel jsem od nekoho zpravu ohledne slavjanky ale omylem jsem to smazal tak at se ozve jeste jednou...
    jinak kontakt zkusim sehnat, nikdy jsem tam nechytal jinak co jsem prochazel tak mista tam byly krasny u chatky... jinak co se tyce rybareni byl stankovak vzdy lepsi nez hejtman ale uz od mala jezdim na hejtman a co sem byl na podzim tak zklamani za pet dni ani kapra... jen amura 8 kg a stiku a candaty...ozvi se ...

      Nharpunar kokory - Profil | Čt 22.3.2012 17:20:54

      mourek1978 - >> Prosím tě jesli nemáš kontakt na ten stankov dík za odpověd

        NKrokodylek - Profil | Ne 18.3.2012 12:32:53

        my byli pred 2 lety v oase na prelomu cerven - cervenec a bzl to pekny masakr za cely tyden jenom 2 kaprici a to jeste behem pul hodiny

          Noskus - Profil | Ne 18.3.2012 11:01:19

          nefunguje ,už je to pár let zdevastované po povodních...

            N2blackbass - Profil | Ne 18.3.2012 10:50:13

            Pulec >>

            Určitě nefunguje. Byl jsem tam loni a areál byl na prodej. Docela zdevastované!!

              Njenda.k - Profil | Út 10.1.2012 12:18:31

              Hele zkus kemp Slavjanka.... dostanes se tam po hrazi mezi stankovskym rybnikem a chovnym špačkovem je to v lese a pěkný...

                Nryba domácí - Profil | Út 10.1.2012 12:03:32

                Pulec >> Je otázka, jestli areál funguje, nebo jestli chaty prodali. Stránky teda moc aktuální nejsou. Byl jsem se tam shodou okolností podívat po těch povodních.

                  NPulec - Profil | Út 10.1.2012 11:54:28