Feeder na Dunaji

Zdravím, pridávajte prosím fotky a úlovky z rieky Dunaj.
Autor diskuse: lamixka - Profil , 30.12.2011 feeder - druhy ryb, rekordy

Nerin - Profil | So 16.7.2016 11:07:00

tu som bol

    NRogi - Profil | So 16.7.2016 8:48:54

    erin >> jo,kalna,blatova voda kedy sa zda ze tece blato je na sumce ok,aj na mreny.

      Nerin - Profil | So 16.7.2016 8:00:26

      Cavte, vcera a predvcerom som bol na Dunaji v Lodenici, velka voda, ale tam je pomerne cista. Moc sa ale nedarilo, len nejaky pleskac, skor mensia ryba. Max asi 40 cm a na rybku ani zaber. Na dunaji priamo sa chytat neda a tak skoro asi ani nebude. Vyzera to tak, ako keby tielka bliela kava. Rozprava som sa s kamosom, co chodi hlavne na Dunaj a ze to ani nema zmysel skusat tam. Ze tento rok ani nebol a chodi na Kralovu. Cele zle...
      Ale predvcerom som bola na na M Dunaji, jeden malicky sumcek a jednu rybu som nevytiahol. Cize 2 krat zaber za 2 hodiny, preto som skusal tu lodenicu. Ale po ceste domov, chalan prave vytiahol sumca cca 1m pri vrakuni. Akurat si ho tam fotil. Myslim si, ze ta voda asi robi dobre sumcom.

        NGIGI77 - Profil | Pá 15.7.2016 8:01:35

        Dík chalani, aj Malý Dunaj stúpa a poriadne sa zakalil. Cez víkend dážď.. takže je to jasné.

          Npeto88 - Profil | Čt 14.7.2016 18:28:07

          GIGI77 >> Dunaj stale stupa, takze tento vikend to nebude nic moc. Ja som bol v pondelok na Morave-super rybacka, ale aj Morava je uz vdaka dazdom hore, takze cez vikend asi jazero.

            NP!F - Profil | Čt 14.7.2016 16:07:02

            FilipC >> nie je to rukami, je to šialene vypytliacene sieťami a snurami.

              Nfany77 - Profil | Čt 14.7.2016 16:02:59

              Zvyseny stav ale zatial v norme, dost zakalena voda.

                NGIGI77 - Profil | Čt 14.7.2016 14:31:01

                Ahojte, aký je stav na Dunaji, planujeme s Erinom výpravu a nemame prehlad...dík

                  NFilipC - Profil | So 2.7.2016 0:04:13

                  Inak aby som nevytváral dojem, že to je lokalita snov, to zase nie. Ale divočina je to dobrá, pre pocit, na prechádzku, sem tam sa niečo chytí. Ale priznám sa, u mna nic, čo by stálo za reč. Ale možno je to rukami. No, pondelok a utorok tam budeme, keby ste stretli dvoch velkých v klobúkoch, tak viete, že sme spriaznené duše..

                    NFilipC - Profil | Pá 1.7.2016 18:54:19

                    P!F >> tiež si netrúfneme s bratrancom za brány. poľovníci vezú krmivo, nechajú otvorené a o dve hodiny už máš smolu. je treba bicykel :)

                      NP!F - Profil | Pá 1.7.2016 0:07:14

                      marktomark >> takych tam je kopa, staci ze mas kamosa, co je "akcionar" urbariatu alebo jeho kamarat a ma kluce... Normalny jedinec ma bud stastie, alebo skonci ako ja...

                        Nmarktomark - Profil | Čt 30.6.2016 21:10:00

                        P!F >> ja som iba chvilu popozeral, prehodil par slov s rybarmi a isiel som radsej prec. Ale boli tam aj odvazlivci s karavanom, stanmi...asi na dlhsie.
                        Aj tak tam uz druhy rok je ryb pomenej, ani poteru tam vela nebolo, nie ako par rokov predtym plno ryb.

                          NP!F - Profil | Čt 30.6.2016 20:47:06

                          marktomark >> tiez som tam tak chodil a potom som tam nechtiac spal v aute :o)

                            Nmarktomark - Profil | St 29.6.2016 20:29:33

                            P!F >> som bol 16.6. dole na ramenach dunaja, rampy pootvarane, znacky ziadne, tak som isiel aj ja kuknut autom. Mrte rybarov s autami tam bolo, nikto si z toho nic nerobil.
                            vyssie pri dedinach rampy pozatvarane.

                            Peto88
                            zakaz na zdrzi je od mosonskeho dunaja smerom k tomu bufetu. Aj tak z brehu sa tam velmi chytat neda.

                              Nmarktomark - Profil | St 29.6.2016 20:21:39

                              GIGI77 >> ok,
                              stojany skoro vsade pouzivam rovnake, take dlhsie obycane teleskopicke vidlicky, a zapichovaci stojan na prud, kde si nastavujes sklon. obcas nosim aj sumciarsky

                                Npeto88 - Profil | St 29.6.2016 12:33:34

                                Rogi >> Viem, ze je tam niekde zakaz tusim do roku 2018, ale neviem, odkial to plati. Sobotna feedrovacka asi aj tak padla a pojdem s bratom na jazero .

                                  NGIGI77 - Profil | St 29.6.2016 9:41:08

                                  marktomark >> dík za ponuku... už sme sa dohadovali aj s Erinom, tak sa teším. Určite pojdem, ak sa zlepší stav Dunaja. No musím ešte doladiť vybavenie .... aké stojany používate ?? Ja mám doma robené sumčiarske ale dajú sa použiť aj na feeder. Alebo máte klasiku

                                    NRogi - Profil | St 29.6.2016 8:53:23

                                    peto88 >> pri obratke je to takmer stojate,plytke a tusim sa tam asi ani nesmie chytat ten breh,kvoli nejakej vystavbe ci co

                                      Npeto88 - Profil | St 29.6.2016 0:47:01

                                      P!F >> Dik za info ohladom stareho toku. Pekne miesta vyzeraju byt aj pred zdrzou pred Mosonskym kanalom(cca pri bufete Obratka) ale pokial Dunaj neklesne, asi pojdem otestovat Moravu niekam k Devinskej - nieje nahodou info, ci aspon Morava funguje? :)

                                        NP!F - Profil | Út 28.6.2016 23:12:31

                                        BOILIE GANG - Frante >> Frante - 28.6.2016 23:10:56 >> Nedivim sa, Dunaj, najma dole pod komarnom je fakt krasna rieka.