Feeder na Dunaji

Zdravím, pridávajte prosím fotky a úlovky z rieky Dunaj.
Autor diskuse: lamixka - Profil , 30.12.2011 feeder - druhy ryb, rekordy

NFrante - Profil | Út 28.6.2016 23:10:56

P!F >> Přesně. Nezbývá, než že se budu muset ukázat příště :)

    NP!F - Profil | Út 28.6.2016 23:07:07

    BOILIE GANG - Frante >> Frante - 28.6.2016 23:04:48 >> Je to hore, normalne sa da chytat prakticky vsade, tento rok prakticky nevidno plaze. Aspon sa dobre vytru ryby.

      NFrante - Profil | Út 28.6.2016 23:04:48

      P!F >> dobře vědět, teď si to budu pamatovat :)
      Ale i kdyby nekalilo, vody je víc než obvykle. hytit někde flek může být problém. Projeli jsme skoro celej úsek Dunaj č.1 a moc chytatelných míst na výběr nebylo...

        NP!F - Profil | Út 28.6.2016 23:00:01

        BOILIE GANG - Frante >> Frante - 28.6.2016 22:57:32 >> vzdy o tomto case Rakusania bagruju sedimenty a vozia to lodami hore prudom a zase sypu do vody, aby im neklesala spodna voda. Dunaj bude kalny do konca jula, ako kazdy rok.

          NFrante - Profil | Út 28.6.2016 22:57:32

          Esc0b4r >> zdar. Teď jsem se odtam vrátil...a nejen odtam. Stené to je Moča až vtok Ipela. Jak tu píší níže, voda divně zakalená a stoupá... Asi není ten správný čas :/

            NP!F - Profil | Út 28.6.2016 22:57:17

            peto88 >> Od Hrusovskej zdrze po Dobrohost sa celkom da dostat, ziadny zakaz. Dole prudom bez sance, jedine x km peso alebo clnom, vsade su zavory a aj keby boli otvorene, pendluje tam nonstop poriecna policia na landroveroch, neoplati sa riskovat.

              Npeto88 - Profil | Út 28.6.2016 22:47:25

              marktomark >> Stare koryto Dunaja tiez nevyzera zle - da sa tam dostat autom aj nejako inac ako cez zakaz vjazdu z hradze? alebo to tam nikto velmi nekontroluje?

                Nmarktomark - Profil | Út 28.6.2016 21:58:54

                erin >> Karloveske rameno minuly rok prebagrovali vtok, aj vyssie ramena az od devina. Z eurofondov. Na niektorych miestach to tecie lepsie ako predtym, ale ci su tam ryby.... Bol som na roznych miestach tohto roku ale uplna bieda.
                minuly rok som na konci karloveskeho pochytal v takomto case slusne lopaty a male sumce. Teraz som tam bol v sobotu - nic. Ked su na karloveskom ramene kajakari, tak si moc nezachytas.

                  Nmarktomark - Profil | Út 28.6.2016 21:52:47

                  GIGI77 >> ja by som tiez mohol ist s tebou na Dunaj, chodim hlavne v okoli BA, niekedy na stare koryto pod Cunovo. Hlavne piatky po praci. Tiez ako ty aj na Vah a MD.

                    Npeto88 - Profil | Út 28.6.2016 14:51:07

                    erin >> Vsak nizsi stav vody je vzdy lepsi - bohuzial je tento rok uz mesiac Dunaj vyssi minimalne o meter a preto nic poriadne nejde

                      NGIGI77 - Profil | Út 28.6.2016 14:30:44

                      Konečne využijem moje hevyčka, len ako hovorím, moja skúsenosť s Donajom zero..

                        NGIGI77 - Profil | Út 28.6.2016 14:28:41

                        erin >> To by bolo super. Aj ked som s časom dosť blede, ale určite sa dohodneme. Možem ťa pozvať aj .. ku nam. Foto Jaleček 67

                          Nerin - Profil | Út 28.6.2016 14:21:20

                          GIGI77 >> Cav, ked chces, tak sa dohodnime a mozeme ist niekedy skusit na Dunaj. Ukazem ti moje miesta. Mozno sa nam nieco podari. Viac hlav viac vie.Chodim vacsinou na feeder a na bicykli.

                            Nerin - Profil | Út 28.6.2016 14:18:24

                            Ja som minuly rok chodil na pleskacov aj za malej vody a isli spolahlivo. Pod Pristavny most, tento rok som tam bol 2 krat a 1 pleskac. Dunaj je fakt tazka voda a neviem si ani ja tam poradit. Chcelo by to poznat lepsie miesta a prisposobovat ich podla stavu vody. Inak by mozno bolo fajn aj na Karloveske, vraj ho nejako zplavnili a voda tam viac tecie. Clovek, co vie slusne nachytat v BA na Dunaji uz musi byt fakt profik si myslim.
                            Co so skusal ine miesta, len som sa tam trapil a chytal len drobnu rybu.

                              NGIGI77 - Profil | Út 28.6.2016 13:57:12

                              Ahojte chalani, keby ste niekto hladali parťáka na Dunaj, chcel by som to skúsiť. Teraz chytám Malý Dunaj a Čiernu vodu a Váh. Chce to určite skúsenosť a nechcem ísť na blink...

                                Npeto88 - Profil | Út 28.6.2016 13:06:29

                                groof >> Vsak mne islo hlavne o to, ci sa autom dostanem cez kanal. Potom by som isiel aspon 2km proti prudu, nech je tam klud, ale pokial hladina neklesne, tak to asi nebude nic moc. Naposledy som bol pred 3-ma tyzdnami na zuzane, Dunaj mal vtedy 5m a za 5hodin sme nechytili skoro nic. Tak preto hladam trocha inaksie miesto, kde sa zmestime aj 5-ti vedla seba, aby sme aj zachytali aj pokecali :)

                                  Nrobbie - Profil | Út 28.6.2016 11:00:25

                                  Esc0b4r >> Chystáš sa tam?

                                    NRogi - Profil | Út 28.6.2016 8:55:07

                                    groof >> min.rok to tieklo slabo,tento zas je vody plna oná.

                                      Ngroof - Profil | Út 28.6.2016 8:02:40

                                      Rogi >> na ten spravny stav a cistotu vody sa este asi nacakame..

                                        Ngroof - Profil | Út 28.6.2016 8:00:20

                                        peto88 >> tam sa autom dostanes, ale je to tam sami cu.rak na vodnom skutri a podobne zabavky tam este furt vo velkom funguju.. ked chces mat vecsi klud, tak to zober pod hredzou blizsie k biskupickemu ramenu.. dunaj jak dunaj, su aj tam pekne miesta ;)