Feeder na Dunaji

Zdravím, pridávajte prosím fotky a úlovky z rieky Dunaj.
Autor diskuse: lamixka - Profil , 30.12.2011 feeder - druhy ryb, rekordy

Npeto88 - Profil | Po 27.6.2016 22:38:58

Neviete niekto, ako to vyzera na plazi v Hamuliakove? Sa tam chcem ist pozriet, ale neviem, ci sa tam da dostat autom (volakedy bol most pri windsurf klube neprejazdny) - a pokial tam chodia wakebordisti, aby sme si nahodou nesadli k vode a za hodinku nam budu skakat nad udicami :)
Dik Peto

    Nmarktomark - Profil | Po 27.6.2016 21:25:23

    na feeder som bol skusit v meste, asi hodinku na cervy, ani zaber, tak som zabalil i isiel inde. Nejaka je ta voda na dunaji divna, vysoka, kalna, ryby neberu...

      NRogi - Profil | Po 27.6.2016 19:47:26

      Esc0b4r >> aha,tam som este nechytal.ale diky za ozrejmenie.

        NEsc0b4r - Profil | Po 27.6.2016 14:59:13

        Rogi >> Soutok Dunaj a Ipel

          NEsc0b4r - Profil | Po 27.6.2016 14:59:13

          Rogi >> Soutok Dunaj a Ipel

            NRogi - Profil | Po 27.6.2016 14:57:52

            Esc0b4r >> kde to je,ci to reku nahodou nepoznam.ktory usek?

              NEsc0b4r - Profil | Po 27.6.2016 13:08:43

              jak to vypada u Chl'aba?

                NRogi - Profil | Po 27.6.2016 11:56:07

                groof >> a to ma caka splav md,aj ten bude potom zakaleny.sice nizsie useky su vzdy cistejsie ako horne,cestou sa to usadza trochu

                  NRogi - Profil | Po 27.6.2016 11:52:25

                  groof >> furt je nejaky zakaleny do biela,uz uz sa cistit zacal a zas ma dnes stupat.nemam rad ten kal do biela zafarbeny,vraj rakusania si zas odbahnuju usek a to farbi do biela,akoby do cementova,lebo prirodny kal je skor do blatova farba

                    NFrante - Profil | Po 27.6.2016 11:45:24

                    groof >> Zdar. Diky za zpravu. Sleduju to pomerne peclive den za dnem uz od unora. Ted to uz okousim na vlastni kuzi. Voda ted malicko stoupla,no uvidime jak se to bude vyvijet..
                    Dik,at berou :)

                      Ngroof - Profil | Po 27.6.2016 10:42:11

                      BOILIE GANG - Frante >> Frante - 23.6.2016 23:16:48 >> ahoj, tak to vyzera ze dunaj bude teraz kolisat, vsetko zalezi od burok v nemecku a rakusku.. inak uz je az na tu farbu vody chytatelny, a dole smer komarno, tak by som sa nebal vobec chytat ;) inak stav a predpoved riek na sr je na http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=ran_sprav.. trosku si to rozklikaj

                        NFrante - Profil | Čt 23.6.2016 23:16:48

                        Zdarec. Nemá někdo zprávy od vody Dunaj č.1? Koukal jsem, že hladina je nahoře a průtok taky není malej... :/ Jedu příští týden na ryby, tak nevim jak to opadne...

                          NP!F - Profil | Čt 23.6.2016 22:57:10

                          aguirre >> nz. Kazdopadne teraz je to nechytatelne, voda je az v lese na celom odpadaku.

                            Naguirre - Profil | Čt 23.6.2016 16:49:56

                            P!F >>
                            O.k. Dik za info.

                              NP!F - Profil | Čt 23.6.2016 13:44:01

                              Fishky >> je tam zákaz vjazdu, da sa ísť spodom hrádze kde nie je, aj tak všetci chodia vrchom. Ja tam neleziem, nic má tam neťahá.

                                NFilipC - Profil | Čt 23.6.2016 13:28:56

                                mardzano >> áno, na morave, na feeder bez krmiva a nič iné nešlo

                                  NFishky - Profil | Čt 23.6.2016 12:56:38

                                  P!F >> to je takové "kaprařské", je tam zákaz, ale dělají to všichni, takže je to OK :))

                                    NP!F - Profil | Čt 23.6.2016 12:35:58

                                    aguirre >> dá, od starého prístavu Gabčíkovo. Je tam zákaz, ale jazdia tam všetci. Ten flek neni nič moc, je tam plytko a trhá sa, navyše tam chodí kopa ľudí, pretože podľa Google máp to vyzerá dobre.

                                      NDaniMerk - Profil | Čt 23.6.2016 12:05:04

                                      peli1976 >> Hezke fotky, kde to je?

                                        Nmardzano - Profil | Čt 23.6.2016 11:28:43

                                        bol si na morave? na feeder?
                                        nič iné sa nepodarilo chytiť?