Feeder na Dunaji

Zdravím, pridávajte prosím fotky a úlovky z rieky Dunaj.
Autor diskuse: lamixka - Profil , 30.12.2011 feeder - druhy ryb, rekordy

NFilipC - Profil | St 22.6.2016 15:11:07

mardzano >> predvčerom večer, kopa pleskáčov..

    Nmardzano - Profil | St 22.6.2016 13:51:53

    zdravím páni, bol niekto teraz na dunaji či morave keď je taký vysoký stav?

      Naguirre - Profil | Ne 29.5.2016 19:23:37

      Neviete niekto, oproti Sapu, kde sa vlieva "stary" Dunaj do "noveho", da sa dostat k Dunaju autom? Myslim pravy breh.

        NRado_Kosta - Profil | Po 2.5.2016 16:23:12

        aguirre >> prosim ta vies mi poslat gps koordinaty z Google maps? (inak len pre istotu, bavime sa o tej fotke, kde mas 2 feedre v decembri nahodene na Dunaji, ano?) Som pristahovalec, takze tie nazvy mi bohuzial nic nehovoria..dik ;-)

          Naguirre - Profil | Po 2.5.2016 15:36:55

          Rado_Kosta >>
          Pristup je v pohode, cca 40 metrov slapes peso. Su tam ale aj useky, ze chytat mozes doslova z auta. Ja mam vsak radsej zastrcenejsie miesta. Toto je medzi Danubianou a "vodopadom" pred Dobrohostou.

            NRado_Kosta - Profil | Po 2.5.2016 15:12:17

            aguirre >> Prosim ta kde to je, ak to nie je tajne..? vyzera to tam paradne, aky je tam pristup (autom)?

              NMatoK75 - Profil | Čt 28.4.2016 11:30:45

              mardzano >> Dunaj pod Čunovom - pleskáče aj slušnejších veľkostí, sem tam pekná plotica/plotica lesklá. Len to chce sa trochu pohrať a zistiť, čo zrovna chcú.

                NJK - Profil | Čt 28.4.2016 9:23:54

                mardzano >> ahoj, bol som na Morave nad Devinskou, zaberov kopec, ale len piesty (pleskace male).

                  NOliBar - Profil | St 13.4.2016 16:25:46

                  ja som bol teraz na malom dunaji par krat ale chystam sa na moravu len neviem ani kde ani jak

                    Nmardzano - Profil | St 13.4.2016 13:53:13

                    zdravím páni, chodí už niekto z vás feedrovať na dunaj či na moravu?

                      Naguirre - Profil | Ne 28.2.2016 18:55:08

                      peli1976 >>
                      Je tam silny prud? Velke balvany?

                        Npeli1976 - Profil | Čt 25.2.2016 20:35:25

                        20.2.2016, nic nebolo, je to v muj lov + oproti breh

                          Nvisage - Profil | Po 22.2.2016 16:15:07

                          A Ipeľ jak by dal :-(((

                            Nvisage - Profil | Po 22.2.2016 16:13:05

                            No dnes Dunaj nechytatelný :-((( , samé drevo,listy , mútny

                              Ngroof - Profil | Čt 28.1.2016 10:21:52

                              andrei11 >> ano, pri ULku viem ze to potahuju alebo sa aj chytia, kukuricu davam krmnu, resp. krmnou kukuricou uvarenou krmim a nezda sa mi ze by ju rozoberali.. fakt zalezi ci su v krmnom mieste vecsie ryby.. ale otravny su hlavne aj pri love mienov na rybku, tu dokazu ohlodat do pol hodiny na kost :D

                                Nandrei11 - Profil | Čt 21.1.2016 18:01:30

                                groof >> mne zeru aj kukuricu a trufaju si aj na male rotacky a gumky pri ULku.

                                  Ngroof - Profil | Čt 21.1.2016 12:44:59

                                  andrei11 >> zalezi velmi aj od toho, ci je biela ryba aktivna alebo ne.. ked neni, tak ho vytahujes uplne vsade a uplne vela.. inak ja chytam v tych pripadoch na pufinu a to nezhltnu, a podari sa aspon nieco ine, aj ked aktivita bielych ryb neni moc vysoka

                                    Nandrei11 - Profil | Čt 21.1.2016 9:36:37

                                    tento z hlavneho toku. niektore useky bez nadeje chytat na dne.

                                      Ngroof - Profil | Čt 21.1.2016 8:08:03

                                      nazvyme si to jak chceme, vieme o co ide a je to haved vacsia ako sumcek americky..

                                        Naguirre - Profil | St 20.1.2016 21:00:11

                                        JK >>
                                        Ked myslis.