- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kam na sumečky americké na tachovsku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NKolis - Profil | Čt 29.12.2011 22:37:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKolis - Profil | Čt 29.12.2011 22:32:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartinbati - Profil | Čt 29.12.2011 22:16:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.12.2011 22:05:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.12.2011 22:04:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPiskořík - Profil | Čt 29.12.2011 21:08:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 21:08:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ve "fabrice" vůni vylepšíš :-)
NCarchy - Profil | Čt 29.12.2011 21:07:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
;o)
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 21:04:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPiskořík - Profil | Čt 29.12.2011 21:03:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
:o)
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 21:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 20:58:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Uvažuju že zitra skusím zavlačet na trnavce ?
NCarchy - Profil | Čt 29.12.2011 20:58:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Po nejvíc mi berou na foukanou kuku,nebo na plastový žížaly od Berkley.
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 20:51:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:49:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jsme v poho ...
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 20:44:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 20:32:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:25:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:14:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:09:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
asi tak, ...jedno z mála míst, kde pocit z úspěchu nějak nepřišel, ...případně aspoň dej foto 90 + ... :-)
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 20:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzztop - Profil | Čt 29.12.2011 20:00:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 20:00:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:57:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:55:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
určitě pojedem na jaře a když to pujde i podzim o)
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:48:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Plánuješ tam na př. rok zase výlet ...?
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:41:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:35:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:34:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:33:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:32:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nesoxx - Profil | Čt 29.12.2011 19:29:45
Dřív jsem chodil na trumany jen s brčkem a pixlou žížal, byla to oddychovka ...
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:26:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:23:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Musiš vyrazit do Madarska tam jich je o))
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Čt 29.12.2011 19:18:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale zas*rat tím někde revír, to by asi rozuné nebylo.
Nnofish - Profil | Čt 29.12.2011 19:16:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Věděl bych kam je vysypat. Stejně tam nic není. Ale riskovat že by pak utekli do řeky a pak kdoví kam je nesmysl......
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:11:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ja je pravě v alobali nezkoušel, ale zajimalo by mě to !!! Nejhorši je že ty kur.vy pichaji jak svina o))
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Čt 29.12.2011 19:07:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale alobal? ONi mají docela slabou kůži, do toho "vytahané" břicho. No aby se půlka ryby nepřilepila na ten alobal...... Nebo to do něčeho ještě balíš?
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 19:05:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 19:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrover - Profil | Čt 29.12.2011 18:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkroupa - Profil | Čt 29.12.2011 18:56:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...





















