- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov dravců na feeder
Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
168x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
owner553 - Profil | Pá 24.2.2012 17:26:56
Shafi >> Práveže nie, chytám hlavne na živých ale používam tvrdé špičky. Dá sa na to ich potrhávanie zvyknúť. Zábery od dravcov bývajú zvyčajne dosť prudké. Takto sa dajú pochytať ozaj pekné kusy teda hlavne jalce. Niektoré mali aj cez 60cm.
Shafi - Profil | Pá 24.2.2012 9:57:48
owner553 >> Předpokládám, že myslíš mrtvého hrouzka. Živý je schopný potopit na dlouho i pořádnou kačenu na štiku a co teprve na feederu. Mě zatím příjde nejlákavější na feeder ouklejka, nebo její cár, či ocas. Je lesklá, plochá aby si s ní pohrál proud a celkem lehce se chytá u hladiny. Ale jinak uznávám, že hrouzek je na dravce č.1
owner553 - Profil | Čt 23.2.2012 20:13:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ja som už pár krát chytal dravce na feeder. Najviac sa mi osvedčil pri love jalcov na pomerne veľké rybky, ale nieje problém aj so zubáčmi(candátmi) a šťukami. Známi pár krát zatiahol aj sumca, ale mal s ním kvôli jemnejšiemu vybaveniu problém . Feeder na dravce využívam hlavne na riekach v silných prúdoch. Koncovú montáž robím z pletenky alebo oceľovej šnúrky pretože nikto nevie čo sa mu na ten háčik zapne :). Používam najčastejšie 2 väčšie jednoháčiky ale niekedy je problém s opatrnými zábermi tak tam naviažem 2 trojháky alebo 1 dvojhák a v tomto prípade rybku prešívam. Vôbec najlepšia nástrahová rybka je hrúz, ktorý pekne v prúde pracuje, ale v kludnejšej vode používam niečo ako podvodný plavák z korkovej zátky, ktorý ho drží nad dnom.
1568 - Profil | St 4.1.2012 20:06:57
SAHIB >> Se ví že kecá!!!!Tam jezděj jenom hownochyti:--())))))))))))
DejF - Profil | St 4.1.2012 19:05:19
1568 >> na Orlík ... a taky se hodně jezdívávalo na Zrůbek dozadu do tý zátočiny k tomu mlejnu ...
1568 - Profil | St 4.1.2012 18:21:29
mipa >> Na hady se může!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Otázka je kam!!!!!!
Shafi - Profil | St 4.1.2012 16:44:57
zztop >> Snad mi do toho nebudou moc kousat ježdíci, když jim to bude tak vonět.Až se voda ohřeje, budu testovat.
zztop - Profil | St 4.1.2012 16:17:36
Shafi >> Nadipované rousnice určo dříve zkus už v květnu jsem na jednom nejmenovaném revíru v Ostravě mněl nachytané nádherné úhoře :-)
Shafi - Profil | St 4.1.2012 16:13:37
mipa >> Nejdřív 16.6.2012 se ukáže, jak nabité zkušenosti převedené do praxe budou úspěšné :) I když ty nadipované rousnice se dají testovat i dřív.
mipa - Profil | St 4.1.2012 15:42:05
Shafi >> ... ach jo ...jsi úplný pohádkář :-))) ... a ta pohádka se krásně čte... ty představy sdílím s tebou. Už aby jsme u vody "četli" první kapitolu ... !!!
zztop - Profil | St 4.1.2012 9:13:31
Shafi >> nadipuji je stříkačkou a potom ječtě na chvíličku namočím.Jehlu musíš mít ale širší do klasické inzulínky nejde olej natáhnout.Sumíky na to chytám do jednoho metru větší na to určitě chytíš ale bavíme se tady o feedru a na řece to je myslím strop většího se mi nepodařilo ani zastavit natož zdolat.
Shafi - Profil | Út 3.1.2012 22:42:56
tom.f >> V kombinaci s plovoucí pěnou pěkně nadipovaný cár rybky lehce se vznášející těsně u dna, kdy pomalu stoupá a klesá, nahozený pod splav mi v této chvíli příjde, že ryby nebudou moci odolat. Už se vidím jak po zachvění špičky sekám a cívka navijáku se rozbzučí a já s prutem ohnutým zdolávám tajemného velikána hlubiny. Ale skutečnost asi tak růžová nebude:)
maros1 - Profil | Út 3.1.2012 22:36:12
Shafi >> tak to asi mame rovnaky problem.mozno fakt chyta na sadkach.
Shafi - Profil | Út 3.1.2012 22:34:27
maros1 >> To řekni rybám v okolí mého háčku a krmítka:).Když koukám na videa od Martina Maťáka, zdá se mi, že chytá na sádkách.
tom.f - Profil | Út 3.1.2012 22:32:32
Shafi >> na carek sem jeste nechytal,zkusim letos :)
a timdipem se urco nic nezkazi-naky zarezy do toho kousku masa aby se to tam lepe drzelo a bude to ok
a timdipem se urco nic nezkazi-naky zarezy do toho kousku masa aby se to tam lepe drzelo a bude to ok
Červené karty: Roub
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40292
Feederařina na řece64350
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Pickermánia-ultra light fishing49079
Feeder videa - výběr MM201
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Preston - vše kolem této značky.4055
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
9:41Pickermánia-ultra light fishing 49081
9:24Feederařina na řece 64352
9:21GURU - vše kolem téhle značky 6271
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











