Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Nmaros1 - Profil | Út 3.1.2012 22:27:25

tym >> konecne to niekto napisal,uplny suhlas.,,Každá ryba se úloví především tam, kde se nachází její potrava.

    Ntym - Profil | Út 3.1.2012 22:20:27

    MenFish >> - 2.1.2012 21:50:58 >> Je to tak, jak říkáš. Spoustu úhořů jsem chytil na rousnice doslova 30 cm pod hladinou, když jsem chytal se splávkem na rousnice i rybku. Zvláště na mělkých vodách je to téměř pravidlo. V mělké vodě a blízko u břehu se drží malé rybyčky a tam se úhoři normálně krmí. S tém, že je úhoř výhradně rybou dna nemohu souhlasit. Každá ryba se úloví především tam, kde se nachází její potrava.

      Ntym - Profil | Út 3.1.2012 22:16:41

      Domino222 >> Naprostý souhlas.
      S candáty mám tu zkušenosr, že menší ryby to prostě vezmou a jedou. Největší candáti zabírali tak, že se špička jen jemně chvěla, a zásek jsem spíše jen zkusil, než že bych byl přesvědčený o tom, že je to opravdový záběr. Je málo velkých ryb mi vzalo rybí cárek tak, že by někam spěchaly.

        NSamoMo - Profil | Út 3.1.2012 22:14:46

        Domino222 >> jasné, že čakať 5 min ako sa hovorí nebudem...a vidieť pri brehu každého druhého zubáča prekoteného nechce. Ide o to, že pri plávanej cca. 10-15 sekúnd čakám a 90% to má chytené pekne za krajíček. díky za odpoveď

          NDomino222 - Profil | Út 3.1.2012 22:11:39

          SamoMo >> Mne sa osvedčilo či na rieke/jazere hneď sekať! Na to že treba nechať jednu cigaru a potom sekať sa vykašli, potom to má ryba až v .. . Normálne došponujem aby som mal mierne ohnutú špičku a keď mám záber a prihne mi špičku tak sekám a vždy je tam ..

            NSamoMo - Profil | Út 3.1.2012 22:08:31

            ahojte...mňa by osobne zaujímalo ako zvyknete došponovať? Veď hlavne pri väčšej rybke treba chvíľku nechať zažrať podla mňa, vy to ako robíte? Máte normálne došponované a po zábere hneď sekáte alebo?....ďakujem

              N1568 - Profil | Út 3.1.2012 21:56:20

              tom.f >> Jaký používáš oleje???Nemáš nějakej odkaz???

                NShafi - Profil | Út 3.1.2012 21:53:34

                tom.f >> Než ty rousnice bych to spíš viděl na cár z rybky. Koncentrát je určitě bomba, ale jedna nehoda a smradu se další dva roky nezbavím. Ale kouknu na to .

                  Ntom.f - Profil | Út 3.1.2012 21:46:41

                  Shafi >> nechavat je tam delsi dobu by asi taky nebylo nejlepsi-jestli by se v tom nerozmocily na sra.cku, tak by to byla urco velka spotreba oleje.. me ta mala lahvicka 55ml vydrzi min na dva roky,je to hrozne koncentrovany,ruce po tom smrdi poradne :)
                  podle navodu na tom special olejicku:pokapat nebo potrit,vydrzi max 30 min. >-kdyz to ale pichnu i do ni,tak i po hodine ve vode je to porad silne cejtit.

                    NShafi - Profil | Út 3.1.2012 21:10:23

                    zztop >> Dipuješ je až u vody, nebo je tam máčíš delší dobu? Velkým sumíkům to nechutná?

                      NScoty Ba - Profil | Út 3.1.2012 17:03:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ja prepichujem cez usta malu rybicku a rybka drzi v pohode.
                      Fotku som robil az doma lebo som bol v zlom pocasi:) 55 cm

                        Nmipa64 - Profil | Út 3.1.2012 16:54:27

                        Já chytám úhoře výlučně ze dna a nepotřebuji na tom nic měnit, protože to funguje výborně !!! Myslím si, že "specialistů" na lov úhoře ze sloupce moc nenajdete :-)))

                          NMenFish - Profil | Út 3.1.2012 14:11:35

                          Kockopes >> Já také naký čas už rybařím asi 24 let máš pravdu že na feeder je to kravina ale někdy se my poštěstí chytit třeba 85cm kapra a zas někdy ne raději jsem přesedlal na feeder jelikož tam je pod statě více záběrů než u klasické kaprařiny

                            NKockopes - Profil | Út 3.1.2012 12:44:41

                            MenFish >> vyplavou, tim mi potvrzujes ze vic jsou u dna, a ze jen "obcas vyplavou" do sloupce, nechci se chytat za slovo ale co si ted mam myslet, chytam dost dlouho s chytal i zavodne a vim které ryby se pochybujou ve sloupci ktere u dna, a neměl jsem potřebu zjištovat kde shani potravu uhoři kdyz se jedna predevsim o nocni ryby

                              NKockopes - Profil | Út 3.1.2012 12:40:43

                              tom.f >> tak to se zeptej menfishe jak je to s chytanim uhoru ve sloupci

                                Ntom.f - Profil | Út 3.1.2012 10:17:28

                                zztop >> jasny,je to na podobny bazi-rybi olej...
                                uhor ho citi na hooodne daleko :)

                                  Nzztop - Profil | Út 3.1.2012 7:43:45

                                  tom.f >> Taky rousnice na úhoře u nás na řece dipuji,ale stačí mi k tomu obyč sardinkový olej a funguje mi to docela dobře. A dobrý je i lososový olej.No a když nejdou zrovna úhoři tak takto nadipované rousnice velice chutnají malým sumíkům.

                                    Ntom.f - Profil | Po 2.1.2012 22:25:53

                                    Stavba >> kdyz uz budes v tom injektovani,-ja teda neprifukuju-ale dipuju ty cervy tady tim a pichnu i do nich a funguje to skvele http://www.los-cormoran.cz/cz/cormoran-double-fish-​posilovac-na-drave-ryby

                                      Ntom.f - Profil | Po 2.1.2012 22:18:22

                                      Kockopes >> no tak asi jo kdyz to rikaj kolegive,asi to ale bude tema velkejma sutrama... kazdopadne chytani ve slupci (vic jak treba 15 cm nad dnem) mi prijde dost divny pri cilenym lovu hadu,jeste sem to neslysel....

                                        Červené karty: Roub