Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NVenca888 - Profil | Ne 26.2.2012 19:19:03

karas1 >> běž do háje, ty chodící reklamo... jsi trapnej... pět zápisů a v každym odkaz na stejnej shop... blbce dělej ze svý babičky...

    NDomino222 - Profil | Ne 26.2.2012 15:52:02

    Balzer >> To je dobre ;-)

      NBalzer - Profil | Ne 26.2.2012 15:41:18

      Domino222 >>
      Pochválim sa, neboj sa. Mám aj vytipovaný revír kde Zubáče aj sú :-)

        NMaTTeSeK18 - Profil | Ne 26.2.2012 15:25:48

        Domino222 >> jojo jediný způsob jak si to ověřit je zkusit to za pokus nic nedáš...tak hodně zdaru při pokusech:)

          NDomino222 - Profil | Ne 26.2.2012 15:24:58

          Balzer >> Skús to a potom daj vedieť ;-)

            NDomino222 - Profil | Ne 26.2.2012 15:24:33

            MaTTeSeK18 >> Aj ja poznám zopár ľudí čo takto ,kŕmia, dravcov, ale chcel so počuť názor iných ;-D Treba to skúsiť ..

              NBalzer - Profil | Ne 26.2.2012 15:22:48

              Domino222 >>
              Tiež som rozmýšľal že to tento rok vyskúšam, predsa len krmítko naláka väčšie množstvo drobotiny a následne dravcov....

                NMaTTeSeK18 - Profil | Ne 26.2.2012 15:22:48

                Domino222 >> Myslím že nějaký efekt to mělo protože takhle to dělával i můj děda že krmil obyč chlebem aby přilákal plotice a podobné rybičky a ůspěch byl i já jsem měl ůspěch při tom krmení ale nemůžu nijak prokázat že to bylo tím krmením.

                  NDomino222 - Profil | Ne 26.2.2012 15:19:54

                  MaTTeSeK18 >> Myslíš že to krmenie v krmítku má nejaký zmysel pri dravcoch?

                    NMaTTeSeK18 - Profil | Ne 26.2.2012 12:53:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Já jsem chytával tak že sem dal bud malé kulaté olůvko a zakrmil a nebo jsem dal feedrový košík s trochou krmení a rybku jsem klasiky prošíval a dával dvojháček a při větším ohnutí jsem sekal bez čekání a měli to dobře zapíchnuté a neměli to hluboko.

                      NMarta1987 - Profil | Ne 26.2.2012 12:50:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Troutkiller >> driv sem taky používal trojháčky, pak mi známý poradil že jednoháček stačí...a od te doby tak chytám...

                        NTroutkiller - Profil | Ne 26.2.2012 11:26:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Marta1987 >> Já chytám Céčka tak že mrtvou plotičku nafouknu jehlou vzduchem a dva menší trojháčky,jeden do tlamky druhej do hřbetu,sekám jak se ohne špička:-)

                          Nowner553 - Profil | Pá 24.2.2012 22:06:15

                          Shafi >> Vela krát mi rybári hovorili že sa im na menšie rybky pri podobnom love dravcov s krmítkom darilo chytať iba kaprov :))

                            Nraušík - Profil | Pá 24.2.2012 21:50:45

                            Shafi >> M.Tychler to uvádí ve své knize ale ja to osobně neskoušel a štiky chytam taky

                              NShafi - Profil | Pá 24.2.2012 21:35:42

                              Ještě mě napadlo, jestli někdo místo olova dáváte klasické feederové krmítko, aby to přilákalo drobotinu a následně predátory.

                                NMarta1987 - Profil | Pá 24.2.2012 21:25:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Na feeder chytam candáty...jemnou špičku, malý jednoháček,0,18 návazec cca 40cm a malinkou rybyčku(cca 4-7cm) napíchnu za tlamku...chce to sledovat špičku a jak se pohne, překlopím brzdu...do 5 vteřin sekám a candát to má krásně v tlamě...i menší kousky....stejně tak stražím na štiku...jen přidám lanko..

                                  Nowner553 - Profil | Pá 24.2.2012 20:47:25

                                  Shafi >> Inak v prípade väčších jalcov sa mi vela krát stalo, že keď som po viacerých slabších záberoch vytiahol nástrahu tak aj polovica z rybky bola odhryznutá.

                                    NShafi - Profil | Pá 24.2.2012 20:07:33

                                    owner553 >> Proto jsem si sehnal feeder, neboť plavačku ani jinou sestavu v plytkém silném proudu neudržím :))) A právě velké boleny a jalce jsem tam pozoroval.

                                      Nowner553 - Profil | Pá 24.2.2012 19:55:25

                                      Shafi >> Treba experimentovať a chodiť lebo sa velkej ryby nikto nedočká :)

                                        NShafi - Profil | Pá 24.2.2012 19:27:00

                                        owner553 >> Tak to jsou už pěkné ryby, 60 cm jsem ještě nepřekonal. Raději ale budu zkoušet mrtvé rybky na feeder.

                                          Červené karty: Roub