Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NKrtous - Profil | So 12.11.2016 9:36:46

kubsta >> a taky jsem jednou chytil štiku co měla v hubě 1 třpytku a 1 plandavku a obě měli zelené zrezle ocelové lanko v hubě po vyproštění byla opět vrácena vodě...a to neměla ani 55cm!!! zkusím dohledat foto...takže asi tak

    NDart Ness - Profil | So 12.11.2016 9:30:53

    Krtous >> "To je fluorcarbon 28... borci s tím tahají stiky 130 na ........ Proč by jsi tam dal lanko ??? Díky." - Tady po tomto komentáři bych s tebou ukončil jakoukoliv debatu...

      NKrtous - Profil | So 12.11.2016 8:54:19

      kubsta >> v pohodě stiky chytat na fluorcarbon... od jak živa v zivote jsem nemel ocel ani to černé lanko teď si nemůžu vzpomenout.... a ještě se mi nestalo ze bych ji urval... ale nic není nemožné...

        Nkubsta - Profil | So 12.11.2016 7:39:16

        Krtous >> jasne, ze vim kdo je raf :) 130 stiku udrzi ledacos pokud ji mas seklou jen v koutku, ale tomu fc pokud pude pres zuby proste nverim :) proc by se jinak jeste pouzivalo lanko, kdyz fc "tolik" vydrzi a je pro ryby mene viditelny.? Neber zo zle vuci tobe to jen, ze osobne mu tolik neverim. Atoz na to dat 2 trojhaky ;) a jinak predpokladam ze 28 je 0,28mm ?

          NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 22:35:07

          kubsta >> Ok. Napiš Raf a zeptej se ho na zkušenosti...jestli ti něco řika tato přezdívka... .-)

            NKondrakar - Profil | Pá 11.11.2016 22:22:41

            Krtous >> To ne. Céčka mi nejdou, asi je neumím. A ta štika byla sázka na jistotu. Ouklej na dno, na hranu z mělčiny do hloubky, kde furt něco lovilo. Záběr přišel do pěti minut.

              Nkubsta - Profil | Pá 11.11.2016 22:19:50

              Krtous >> uz za me odpovedeli ostatni. A jinak neverim ze ten fc 28 vydrzi 130 stiku jak rikas, ale to je jen moje domnenka.

                NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 22:18:04

                Shafi >> aha tohle mě nikdy nenapadlo hlavně jak se mi to vždy zamotá do podberaku i ze stikou tak to je největší maras,tohle se mi stává hlavně na loďce...u okounu se mi to moc nestává protože těch se nebojím beru je ve vode do ruky a hned to vyhacim a čau rybicko :-) diky moc za radu..na tebe dám...

                  NShafi - Profil | Pá 11.11.2016 22:12:06

                  Krtous >> Mám trojháčky jenom na voblerech a třpytkách. Okouni jsou hodně hltaví a špatně se mi ten trojhák vyndával. Zamáčkl jsem proto protihrot a zkusil, jak to bude fungovat bez něj. Ryby mi nepadají, jde to snadno vytánout a to i z kalhot, nebo z ruky.

                    NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 22:09:09

                    Kondrakar >> myslím ze s takovou sestavou to musi lítat samo ty ryby z vody jak to uvidí... :-) :-)

                      NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 22:07:16

                      Shafi >> Dobře takže tam dám jenom jeden trojhak,něco mi říkalo ze je to moc brutální ani moji bábě se to nelíbilo prej jestli to je na žraloka a smála se zase jak koza. Jeden sundam hotovo...

                        NShafi - Profil | Pá 11.11.2016 21:59:27

                        Krtous >> Pokud se ti to z jakéhokoliv důvodu utrhne, ryba si může sešít tlamu. Je to zbytečné riziko. Dej raději jeden jednoháček. Raději promarni záběr a sekni do prázdna, než riskovat, že zbytečně ublížíš rybě. Občas se u těchto systémů stane, že se druhý hák, nebo trojhák zasekne při zdolávání do oka.

                          NKondrakar - Profil | Pá 11.11.2016 21:56:25

                          Krtous >> Dávám buď návazec s jednim jednohákem nebo dvěma. A rybky max 15 cm. A zatím jen jedna štika.

                            NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 21:49:56

                            kubsta >> to je fluorcarbon 28... borci s tím tahají stiky 130 na ........ Proč by jsi tam dal lanko ???díky...

                              NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 21:48:44

                              Kondrakar >> mel jsem tam jeden přišli mi záběry a záseky byli do prázdna zkusím to se kam hneD nenechám to polknout ...

                                NKondrakar - Profil | Pá 11.11.2016 21:46:20

                                Krtous >> Proti gustu žádnej dišputát. Já osobně dávam přednost jednoháčkům.

                                  Nkubsta - Profil | Pá 11.11.2016 21:45:56

                                  Krtous >> pokud tam davas trojhaky dal bych lanko...

                                    NKrtous - Profil | Pá 11.11.2016 21:39:57

                                    Tak pánové rybáři. Mam to dobře? ? Koncový navazec je flrcarbon 20 se dvěma trojhacky v. 8.

                                      NKondrakar - Profil | Pá 11.11.2016 21:01:17

                                      chalmi >> Zkoušel jsem něco podobného a po třetím náhozu to šlo dolů.

                                        Nchalmi - Profil | Pá 11.11.2016 20:56:06

                                        Kondrakar >> díky myslel jsem si to

                                          Červené karty: Roub